Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Простий і смачний дитячий сніданок – кульки з граноли

Простий і смачний дитячий сніданок – кульки з граноли
 

Багато мам постійно знаходяться в пошуках нових рецептів для малечі. Але зі сніданками все ще складніше, адже вранці нам постійно не вистачає часу. У цьому випадку заздалегідь приготовані сніданки для дітей стають справжнім порятунком. Сніданок з гранолою, який ми вам запропонуємо, неодмінно сподобається дітлахам, а ви оціните його за те, що вранці у вас з'явиться трохи більше часу на себе.

Кульки з граноли – смачний дитячий сніданок, який можна приготувати заздалегідь

Для приготування знадобиться:

- ½ склянки горіхів (можна вибрати як суміш, так і просто улюблені горіхи дитини);

- ¼ склянки сухофруктів або висушених ягід;

- ¼ склянки мигдалевого масла;

- 1 ч.л. кокосового масла, яке можна замінити арахісовим;

- 2 ст.л. шоколадних дропсів або дробленого чорного шоколаду;

- 1 склянка запеченої граноли.

Найкраще в цьому рецепті – те, що більшість його інгредієнтів можна замінити на власний розсуд: кокосова стружка замість шоколадних дропсів, карамель замість сухофруктів і т.д. Це як з піцою – ви зможете вибирати начинку, яка смакує саме вам.

Кульки з граноли – як приготувати

Крок 1: Всі інгредієнти, крім мигдального і кокосового (арахісового) масла, завантажте в блендер і не перемелюйте занадто дрібно. Чим сильніше ви подрібните інгредієнти, тим щільнішими вийдуть кульки з граноли (а це подобається не всім).

Крок 2: Подрібнивши і змішавши всі інгредієнти, додайте мигдальне та кокосове (арахісове) масло. Перемішайте так, щоб вони рівномірно розподілилися і зліпіть з готової маси невеликі кульки (як тюфтельки). Поставте готові кульки з граноли в холодильник (мінімум на 3 години), щоб вони просочилися і злиплися.

Крок 3: Вранці просто дістаньте кульки з граноли, налийте дітлахам молока, соку або чаю, і смачний поживний сніданок готовий!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас