Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Новий Рік 2021: у чому зустрічати, як відзначати, що приготувати?

Новий Рік 2021: у чому зустрічати, як відзначати, що приготувати?
 

Ви напевно вже встигли дізнатися про те, що прийдешній 2021 рік проходитиме під заступництвом Білого Металевого Бика. Це сильна вольова тварина з залізним характером і сталевими нервами. Бик консервативний, він цінує сім'ю і традиції, терпіння і працьовитість. Як же зустріти 2021 рік, щоб заручитися прихильністю Білого Металевого Бика?

У чому зустрічати 2021 рік Білого Металевого Бика?

Бик – тварина проста і бережлива. Йому не до смаку дешевий блиск і мішура, як і невиправдані витрати. Тому і одягатися в новорічну ніч рекомендується в не надто дороге вбрання, переважно з натуральних тканин. Важливо, щоб ви почувалися комфортно і в своїй тарілці. Що ж стосується колірної гами вбрання, будуть доречні такі відтінки:

- білі, молочні, бежеві;
- земляні, так як Земля є стихією Бика;
- всі відтінки сірого;
- срібло і золото.

Строкатий одяг краще залишити на наступний раз, так само, як і дешеву біжутерію. Віддавайте перевагу всьому справжньому і натуральному, але без зайвої розкоші. Прикраси з срібла і білого золота стануть найкращим вибором, а з натуральними каменями – ще краще. І, звичайно ж, вкрай не рекомендується одягати в новорічну ніч червоний, щоб не розлютити Бика.

Як відзначати 2021 рік Білого Металевого Бика?

Перш за все, до Нового Року варто підготуватися ґрунтовно. Бик не терпить поспіху і суєти, тому готуватися варто почати заздалегідь і робити це розмірено. Приберіться в будинку і позбудьтеся мотлоху, і зробіть це не в останній день похапцем. Роздайте борги.

Прикрашаючи будинок і новорічну ялинку, користуйтеся тією ж кольоровою гамою, що рекомендується для одягу. Плюс, Бика підкупить декорування ялинки монетками і солодощами. Відмовтеся від дешевих сувенірів при оздобленні свята, а віддайте перевагу декору з натуральних матеріалів. Дорогі декорації також краще не використовувати, тому що Бик не оцінить тринькання. Зате оцінить сімейні традиції, тому прикрашайте ялинку разом.

Що ж стосується самого святкування, консервативний Бик віддає перевагу вузькому колу сім'ї або друзів. Покличте найближчих вам людей і насолодіться їх компанією. Не потрібно зайвого шуму і суєти - лише по-справжньому душевне свято.

Що готувати на Новий Рік Білого Металевого Бика?

Найкращим вибором для новорічного столу 2021 стануть прості, але смачні домашні страви з великою кількістю зелені. Недоречними будуть дорогі і екзотичні шедеври, а також занадто міцні напої – Бик цього не оцінить. І, звичайно ж, відмовтеся від яловичини на столі – замініть її стравами з птиці і риби.

Щоб догодити господареві року, нехай ваш святковий стіл рясніє овочами, зеленню і фруктами. Актуальними будуть компоти, морси і узвари власного приготування. І передбачте великий і красивий торт – він займе важливе місце на новорічному столі, так як Бик дуже любить солоденьке.

Прикрасьте святковий стіл яблуками і шишками, виберіть посуд і скатертину в білих, молочних або бежевих відтінках. А столові прилади – з білого металу. Також доречними на столі будуть свічки в металевих свічниках і сріблясті стрічки.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас