Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

«Коти-Вояки» - те, що варто купити почитати дитині

«Коти-Вояки» - те, що варто купити почитати дитині

«Коти-Вояки» - це не просто серія дитячих книг, це цілий Всесвіт, який захопить ваше чадо своїм чарівництвом, таємничістю і неймовірними пригодами. Якщо ви до цих пір не прочитали з дитиною жодної книги про Котів-Вояків, вам неодмінно варто це зробити!

Інформація, яку ми використовували в даній статті, люб'язно надана нам командою сайту Pocketbook. На pocketbook.ua ви зможете придбати книги серії Коти Вояки в електронному вигляді за дуже привабливими цінами. Такий вибір стане відмінним рішенням для тих, чиї дітки віддають перевагу гаджетам, а не книгам, а також для першого ознайомлення – щоб оцінити книгу і вирішити, чи варто починати збирати всю серію.

Спойлер: Так, дійсно варто!

Серія книг «Коти-Вояки» - загальний огляд

електронна книжка Коти-ВоякиСерія книжок «Коти-Вояки» спочатку була видана англійською мовою групою письменниць, які користувалися загальним псевдонімом Ерін Гантер, і називалася «Warriors». У нашій країні виключне право на видання «Котів-Вояків» українською мовою отримало видавництво АССА. Перша книга серії з'явилася в Україні в 2016 році, а до сьогоднішнього моменту видано два повних цикли і перша книга від третього.

Оригінальна серія «Котів-Вояків» складається майже зі 40 книг. У неї входить 5 циклів по 6 книжок, а також окремі книжки у вигляді путівників і коміксів. На даний момент в якісному українському перекладі ви можете придбати всі книги першого циклу «Пророцтва починаються» і другого «Нове пророцтво», а також деякі окремі книги: «Шлях Вогнезора», «Таємниці Кланів», «Пророцтво Синьозірки». В кінці 2020 року з книгою «Прозір» стартувало видання третього циклу «Сила трьох».

Чого навчають книги про Котов-Вояків?

Таємничий і чарівний світ Котів-Вояків насичений неймовірними явищами, магією, захоплюючими пригодами і цікавими боями. Персонажі книги навчатимуть дітлахів:

- поважати старших;
- захищати своїх;
- бути вірними і відданими;
- дружити, незважаючи на те, що всі ми різні!

Всі разом Коти-Вояки борються за свободу і свої цінності, сміливо пірнаючи в світ пригод і захоплюючи з собою читача.
електронна книжка Коти-Вояки

Зі скількох років краще знайомити дитину з «Котами-Вояками»?

Книжки про Котів-Вояків досі зберігають провідні позиції в світових літературних рейтингах. Доказ цьому – більше 30 мільйонів читачів і фанатів по всьому світу! І це число постійно зростає.

Від пригод Котів-Вояків в захваті і діти, і підлітки, і навіть дорослі! Але всі ми знаємо, що несвоєчасне знайомство з книжкою може відбити бажання читати її і в майбутньому. Тому, незважаючи на те що ви навряд чи побачите вікові обмеження до книг про Котів-Вояків, все ж найкраще починати знайомитися з ними з початкового шкільного віку.

Книги про Котів-Вояків – завжди відмінна ідея подарунка дитині. Вони настільки захоплюючі, що прочитавши лише одну книжку, ви неодмінно захочете купити другу. А в підсумку їх можна зібрати цілу колекцію. Переходьте на сайт pocketbook.ua і починайте знайомство з «Котами-Вояками» вже сьогодні!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас