Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Плануємо дитячу вечірку на Китайський Новий Рік

Плануємо дитячу вечірку на Китайський Новий Рік
 

Святкування Китайського Нового Року у нас не таке популярне, проте для малечі – це відмінний привід повеселитися і почати знайомство з цікавою китайською культурою. Дітлахи будуть в захваті від такої вечірки! А про те, як її організувати, ми поговоримо далі...

Організовуємо дитячу вечірку на Китайський Новий Рік

У 2021 році новий рік за китайським календарем настає 12 лютого, так що у вас точно буде час на те, щоб підготуватися. Крім того, для цієї вечірки не потрібно нічого складного – всю організацію ви зможете розділити з дітворою. Отже, з чого почати...

1. Запрошення

Червоний – головний колір Китайського Нового Року, тому і запрошення краще написати або роздрукувати на червоному папері/картоні. У запрошеннях попросіть маленьких гостей одягнутися в червоне і зробити це з фантазією. І неодмінно вкажіть, що за найефектніший костюм переможець отримає маленький приз.

2. Декорації

У вас є відмінна можливість зайняти дитину творчістю, особливо зараз, під час карантину. Підготуйте декорації для майбутньої вечірки: паперові гірлянди, паперові ліхтарики, драконів і т.д. В Інтернеті ви знайдете безліч майстер-класів для виготовлення такого декору.

Також ви можете спробувати пару китайських традицій передноворічного декору:

• Намалюйте новорічний плакат, і чим він більший, тим краще!

• На квадратиках паперу напишіть слова побажань і надій, щоб привернути удачу, здоров'я і благополуччя в новому році. А потім розвісьте їх по всьому будинку.

3. Пригощання

Звичайно ж, вам варто подумати про тематичні пригощання для дитячої вечірки на Китайський Новий Рік. Обов'язково купіть печиво з передбаченнями або приготуйте його самі. А стіл сервіруйте не звичайними столовими приладами, а паличками. В якості основного частування підійде локшина по-китайський, шматочки курячого філе в кисло-солодкому соусі, лайт-роли в рисовому папері або маленькі парові пельмені.

4. Розваги

Підготуйте маленьким гостям традиційні для Китайського Нового Року подаруночки. Для цього купіть або виготовте самостійно невеликі червоні конвертики – в них покладіть по кілька шоколадних монет.

Підшукайте веселу музику і спробуйте станцювати «танець дракона». Знайдіть в Інтернеті ролики, в яких добре видно, як це роблять китайці, і нехай дітвора постарається повторити ці рухи.

Китайський Новий Рік – хороша можливість почати знайомити дітвору з історією і культурою Китаю, яка є неймовірно цікавою. Плюс, підготовка до такої вечірки стане відмінним способом зайняти дитину під час карантину.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас