Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як зацікавити дитину катанням на велосипеді

Як зацікавити дитину катанням на велосипеді
 

Одна з найважливіших речей, які ви можете прищепити своїй дитині – це любов до спорту. Ця звичка залишиться на все життя і допоможе чаду найкращим чином дбати про себе. Подавайте йому приклад, займаючись спортом, адже ви – його батьки – зараз справжні герої в його очах!

Велопрогулянки – один з найбільш корисних і цікавих видів спорту для людей будь-якого віку. А що ще краще, кататися може вся сім'я, якісно і весело проводячи час разом. Покажіть дитині, наскільки це захоплююче – кататися на велосипеді, і залучайте її до сімейних велопрогулянок вже зараз.

Як прищепити дитині любов до велопрогулянок

Для найменших

Знайомити дитину з велопрогулянками можна з самого раннього віку. Наприклад, поки їй недоступний навіть беговел, ви можете купити дитяче велокрісло, щоб кататися разом. Малюк неодмінно розділить весь захват від катання на велосипеді з вами і полюбить велопрогулянки ще до того, як зможе кататися сам.

Щоб зробити такі прогулянки приємними і безпечними:

- Не їздіть занадто далеко. Велокрісла для малечі дуже зручні, а свіже повітря і похитування швидко заколисують. Якщо малюк засинає, він може не тримати голову, і ви також цього зробити не зможете по дорозі додому. Тому намагайтеся кататися стільки, скільки малюк витримує, не засинаючи. Або пошукайте відкидне велокрісло, але це все одно не так зручно.

- Починайте кататися тільки тоді, коли дитина вже буде достатньо міцною, сильною і витривалою, щоб сидіти і тримати голову під час їзди.

- Купіть навіть для таких велопрогулянок дитині шолом точно за її розміром та віком.

Для малюків-початківців

Якщо ви бачите, що ваше чадо вже готове пробувати кататися на своєму першому велотранспорті, почніть з беговелу. На велосипеді без педалей крихітка навчиться балансувати, ходити з велосипедом між ніг, котитися відштовхуючись ніжками і повністю відривати їх від землі, щоб їхати. Все це дозволить дитині почуватися впевненіше, коли вона сяде на свій перший велосипед.

Ці поради допоможуть вашому малюкові в освоєнні беговелу:

- Переконайтеся в тому, що беговел підходить дитині, перш ніж вона сяде на нього. При опущеному стані сидушки малюк повинен стояти над нею, повністю торкаючись стопами землі. При цьому йому повинно бути комфортно. Як тільки малюк навчиться кататися, сидячи на сидушці, її можна буде підняти.

- Кататися на беговелі дитині можна тільки в шоломі, який підходить їй за розміром і віком, і який не був в аварії. Навчіть малюка одягати шолом самостійно і привчіть робити це завжди, перш ніж братися за беговел.

- Мотивуйте і хваліть дитину – для неї це вкрай важливо.

- Будьте терплячі. Деякі діти навчаються швидше, інші – повільніше. Не порівнюйте свого малюка з іншими дітьми, від цього він може втратити впевненість у своїх силах.

- Не катайтеся занадто довго. Півгодини цілком достатньо для початку. Адже головне, щоб дитині сподобалося проводити час за катанням, і щоб завтра вона попросила свій беговел знову.

Для дітлахів, які перейшли на велосипед

Перехід на справжній велосипед з педалями напевно посилить ентузіазм дитини, адже тепер вона буде зовсім, як ви. Мотивуйте її кататися: як тільки вона освоїться з новим велосипедом, зможе разом з вами здійснювати велопрогулянки. Якщо у вас є така можливість, нехай чадо вчиться кататися не тільки у вас, але і у інших дітей – часто вони розуміють один одного краще і освоюють нові навички швидше.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас