Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Міжнародний День Батьків: коли і як святкувати?

Міжнародний День Батьків: коли і як святкувати?
 

Всесвітній День Батьків відзначається щорічно 1 червня і збігається з Днем Захисту Дітей. Це свято, покликане віддати честь і подяку батькам усього світу за їх безкорисливу віддачу і за все, чим вони жертвують заради своїх дітей.

У 2012 році ООН проголосила 1 червня кожного року Міжнародним Днем Батьків.

Міжнародний День Батьків: значення свята

Виказати вдячність батькам усього світу за всі складнощі, які вони з нами пережили, і за все, чим заради нас пожертвували – власне, в цьому і полягає суть Міжнародного Дня Батьків.

Батьки забезпечують середу для нашого розвитку і становлення нашої особистості. За різними причинами – соціальними, фінансовими, географічними – це може бути не так вже й просто. Але вони намагаються дати нам найкращі можливості з існуючих, і при цьому дарують нам всю свою любов і турботу.

Зрештою, навіть слово «сім'я» втрачає свій сенс без батьків.

Кого вітати в Міжнародний День Батьків?

Очевидно, що в це свято ми повинні висловити всю свою любов і вдячність батькам. Але мова тут іде не тільки про біологічних мам і татусів, також привітати варто опікунів, хрещених батьків і всіх, хто зіграв батьківську роль у вашому житті. Не варто забувати і про бабусь-дідусів – з ними у нас також пов'язано чимало яскравих і гарних спогадів (адже ніхто нас так не балував, як вони).

Міжнародний День Батьків: історія свята

Свято бере свій початок ще з 1930 року, коли християнські громади в Кореї почали святкувати День Матері. У 1956 році Державна Рада Південної Кореї затвердила 8 травня офіційним Днем Матері, але Дня Батька так і не було. Тому в 1973 року 8 травня стали святкувати День Батьків в Кореї – до сих пір він залишається там національним святом.

У 1994 році Президент США Білл Клінтон підписав резолюцію Конгресу про визнання і підтримку ролі батьків у вихованні дітей. У світлі цих подій кожну четверту неділю липня було оголошено батьківським святом. А вже в 2012 році ООН проголосила 1 червня кожного року Міжнародним Днем Батьків.

Як святкувати Міжнародний День Батьків?

Звичайно ж, вам краще знати, чому зрадіють ваші батьки, і як можна вшанувати традиції, які вони створили у вашій родині. Наприклад, ось, що можна придумати:

• Діти (і маленькі, і дорослі) можуть привітати батьків з самого ранку теплими словами, листівкою, квітами.

• Ви можете приготувати батькам смачну вечерю і зібратися по-сімейному. Якщо у вас вже є свої діти, підключайте їх до готування.

• Можна підготувати для батьків подарунок – недорогий, але такий, який їх неодмінно порадує.

• Ви зі своєю сім'єю можете купити торт і поїхати до бабусі з дідусем, щоб разом випити чаю, поспілкуватися і поділитися щасливими сімейними спогадами.

• Можна влаштувати спільний сімейний виїзд на природу і приготувати щось смачненьке для батьків.

Це лише кілька ідей, які допоможуть вам придумати, як найкраще привітати ваших батьків і відзначити це чудове свято.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас