Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Найкращі кольори дитячого одягу та їх комбінації

Найкращі кольори дитячого одягу та їх комбінації
 

Діти вивчають навколишній світ всіма органами чуття. І кольори, які бачить малюк, також дуже важливі, адже вони допомагають навчитися розрізняти та класифікувати різні об'єкти. Кольори можуть впливати на поведінку та настрій малюків – такий вплив справлятиме і їхній одяг.

Сьогодні одяг для дітей продається в такому колосальному розмаїтті, що нескладно знайти будь-які фасони та забарвлення. Але в цьому і складність – що краще вибрати? Які кольори дитячих обновок будуть найактуальнішими?

Найкращі колірні рішення для дитячого одягу

Рожевий – улюбленець дівчаток!

У жодному кольорі крихітка не виглядатиме так мило, як у рожевому. Більше того, зараз рожевий стає модним і для хлопчиків та чоловіків. Для дівчинки комбінуйте рожеві речі із білими чи сірими, для хлопчиків – із чорними.

Яскраві, як сонечко

Малеча любить яскраві кольори, а ви можете комбінувати яскраві топи з темним низом – джинсами або нейтральними штанами/шортами/спідницями/легінсами. Соковиті відтінки дуже стильно та ефектно поєднуються із приглушеними темними. Наприклад, уявіть поєднання яскравої жовтої футболки з темно-синіми джинсами – такий look підійде і дівчинці, і хлопчику.

А як щодо блакитних і синіх відтінків?

Блакитний – ще один веселий колір, який чудово виглядає на дітлахах. Він має величезну кількість відтінків, як і синій. Всі вони вважаються нейтральними і добре поєднуються як з іншими кольорами, так і між собою. Що може бути простішим?

Комбінації темних відтінків у дитячому одязі

Одяг темних кольорів не дуже подобається дітям. Вони хочуть виглядати яскраво, та все ж бувають заходи та приводи, що вимагають приглушених фарб у гардеробі. Для таких випадків оберіть темний відтінок, на який погодитеся і ви, і чадо. Це може бути темний фіолетовий, коричневий, шоколадний, темний рудий, синій, сірий. Можна й класичний чорний. Всі вони легко поєднуються з білими та кремовими відтінками, якими зазвичай доповнюють темні костюми.

З чим поєднувати білий?

Білий – не найпрактичніший вибір для дитячого одягу, проте виглядатиме він завжди ефектно, а також відмінно поєднуватиметься з речами будь-яких інших кольорів. Та все ж білий найкраще комбінувати з темними і глибокими відтінками.

Складні кольори, як оливковий, баклажанний, бірюзовий

Цим кольорам варто приділити більше уваги. Оливковий, наприклад, тьмяний для дітей – поєднуйте його з кремовим жовтим, рудим або персиковим. Баклажанний найкраще виглядатиме з білим, випраним білим. А бірюзовий дуже стильно комбінується із сірим, білим та чорним.

Це лише кілька підказок, якими зручно скористатися будь-коли. Та ви в жодному разі не закінчуйте експериментувати і давайте дитині можливість пробувати різні поєднання кольорів в одязі – саме так формуватиметься її естетичний смак і почуття стилю.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас