Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Класифікація та вибір методик, що застосовуються в апаратній косметології

Класифікація та вибір методик, що застосовуються в апаратній косметології

Апаратна косметологія – найпопулярніший різновид корекції зовнішності без застосування хірургічного втручання. Величезну популярність апаратна косметологія здобула кілька років тому завдяки високій ефективності, яка дуже часто порівнюється з оперативним втручанням. Використання апарату не передбачає інвазивного втручання, розрізів, тривалої реабілітації.

Різновиди методів, що застосовуються в апаратній косметології

Сучасний інноваційний центр апаратної косметології використовує спеціальні прилади, які працюють з залученням фізичних та хімічних явищ. Загалом апаратну косметологію можна поділити на кілька галузей.

Класифікація методів, що застосовуються в апаратній косметології:

• Механічні. В основі методу лежить використання речовин, що відлущують, абразивів, за допомогою яких можна відшліфувати шкіру. Такі методики зазвичай використовуються для усунення великих рубців, глибоких розтяжок. Це один з ефективних методів усунення шрамів та келоїдних утворень, які важко лікуються.

• Вакуумні методики. Зазвичай використовуються для проведення антицелюлітного масажу з метою виведення лімфи. Всього за одну процедуру вдається позбавитися серйозних проявів целюліту і суттєво зменшити об’єм талії.

• Електричні. Для омолодження обличчя, з метою покращення постачання поживних компонентів до шкіри, нерідко використовують вплив електричного струму. Йдеться про гальванізацію. Часто такий метод називають мікрострумовою терапією. Подібні пристрої можна знайти у вільному доступі для домашнього використання. Але в косметологічних кабінетах використовується професійне обладнання, яке вирізняється високою ефективністю.

• Лазер. Подібне обладнання використовується не тільки для видалення небажаного волосся, але й з метою омолодження, усунення бородавок, різних рубців. За допомогою лазера відсікають папіломи, видимі новоутворення на обличчі, які суттєво псують зовнішність.

• Ультразвукові методики. Асортимент обладнання, робота якого ґрунтується на ультразвукові, дуже широкий. З використанням ультразвукових методик можна здійснювати очищення шкіри, видалення темних пір та забруднень. Ультразвук часто використовується для корекції фігури, оскільки промені в певному діапазоні добре розщеплюють жир, розбиваючи гранули на дрібні частинки. З їхньою допомогою можна поліпшити фігуру, зменшивши прояв целюліту.
апаратна косметологія

Особливості вибору ефективних методик

Вибір методики залежить від проблеми, з якою стикається пацієнт. Найчастіше в косметологічні клініки приходять для видалення волосся з використанням лазерної епіляції, а також з метою омолодження. З використанням лазера вдасться видалити судинні зірочки, пігментні плями. З використанням устаткування, що омолоджує, можна зменшити прояви зморшок.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас