Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чим «загрожує» відсутність романтики у стосунках, і як її повернути? (частина 1)

Чим «загрожує» відсутність романтики у стосунках, і як її повернути? (частина 1)
 

Кожна дівчина і жінка може годинами мріяти про романтичного принца, який дарував би квіти, водив на романтичні вечері, шепотів усілякі приємності на вушко і т.д. Але часто виявляється так, що у відносинах, коли цукерково-букетний період пройдено (і тим більше після весілля, появи дітей), вся романтика чоловіка зводиться до того, щоб випити разом пива перед телевізором. Звучить навіть кумедно, але такий стан справ може серйозно позначатися на стосунках.

Як це відбувається…

Як ваші стосунки могли перейти від романтики до повної її відсутності у шлюбі? Насправді це природно, що нові відносини розквітають романтикою в перші пару місяців. Така пара намагається вражати одне одного, змушувати свою половинку відчувати себе особливою, і для цього партнери дарують один одному романтичні подарунки, роблять красиві жести, говорять усілякі компліменти та приємності.

Згодом романтика у стосунках починає в'янути, якщо тільки ваш партнер не романтик по життю. Це пов'язано з тим, що у відносинах обоє починають почуватися комфортніше, і відпадає можливість вражати свою другу половинку. Однак разом з тим ви можете страждати від нестачі романтики та пристрасті у стосунках, а без пристрасті вони втрачають весь свій колір та шарм.

А чи був він взагалі романтиком?

Нерідко буває і так, що партнер насправді ніколи не був романтиком. Про це варто подумати насамперед – можливо, він просто не з тих романтичних людей. І це зовсім не означає, що він не любить вас або не відчуває пристрасті, просто свої почуття він висловлює по-іншому. Тому, страждаючи від нестачі романтики у стосунках, спочатку варто подумати, а чи була вона раніше за ініціативою вашого партнера?

Чим загрожує відсутність романтики у стосунках?

Деякі страждання через відсутність романтики у відносинах можуть здатися дурістю, та насправді це може призвести до серйозних емоційних побічних ефектів. Як мінімум, нестача романтики призводить до суперечок у шлюбі, а також може спричинити…

Невпевненість у собі: Нестача романтики, особливо в сексуальному плані, може змусити жінку почуватися невпевнено. Вона починає задаватися питанням, чи вважає все ще партнер її емоційно та фізично привабливою, збуджуючою.

Сумніви у почуттях партнера: Жінці починає здаватися, що вона більше не приваблює свого партнера, що він розлюбив її. Особливо гострим стає це почуття, якщо від початку стосунків її фігура помітно змінилася. Це, своєю чергою, може призвести до депресії чи бажання знайти підтвердження своєї привабливості в інших чоловіків.

Підозри у зраді: Якщо раніше чоловік був романтиком і перестав так поводитися по відношенню до своєї жінки, вона напевно запідозрить його у зраді та прояві тих самих знаків уваги по відношенню до іншої.

У наступній статті ми поговоримо про те, що робити, якщо романтика у стосунках кудись зникла, і як спробувати її повернути.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас