Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чим «загрожує» відсутність романтики у стосунках, і як її повернути? (частина 2)

Чим «загрожує» відсутність романтики у стосунках, і як її повернути? (частина 2)
 

Що робити, якщо немає романтики у стосунках?

По-перше, відсутність романтики у стосунках не говорить про те, що вони погані. Ваш чоловік може бути чудовим коханцем, батьком і вашим найкращим другом. А по-друге, якщо романтики більше немає, це не означає, що її не можна повернути. Що ж можна зробити?

Проводьте більше часу разом

Це створить багато можливостей для романтики. Пам'ятайте, що ваші стосунки – це не тільки повсякденний клопіт. Розважайтеся та відпочивайте разом. Робіть те, що робили, коли ви тільки зустрічалися – це допоможе вам обом знову відчути себе особливими, дізнатися більше про життя одне одного та зблизитись. Ще одна чудова ідея – знайти спільне хобі, яким ви займатиметеся разом.

Станьте ще ближче

Очевидний спосіб створити романтику у відносинах – це створювати ще ближчі, інтимні ситуації. Наприклад:

Зміцніть зв'язок під час сексу. Секс – чудова можливість бути ще романтичнішими, якщо ви ще й «спілкуватиметеся» під час нього. Ні, мова не про те, щоб розмовляти чи повністю контролювати процес підказками, а скоріше про невербальне спілкування – тримайтеся за руки, цілуйтеся, дивіться у вічі тощо.

Переписуйтесь. Пишіть одне одному повідомлення щодня. Адже іноді написати щось романтичне простіше, ніж сказати вголос.

Тримайтеся за руки. Це, мабуть, найпростіший спосіб зблизитися і зробити будь-який момент романтичнішим. Тим більше, що фізичні дотики поза спальнею так само важливі, як і під час сексу. Обіймайтеся, танцюйте разом, притискайтеся один до одного, відпочиваючи на дивані – що б ви не робили, намагайтеся при цьому ще й торкатися одне одного.

Робіть одне одному компліменти. Так ви змусите одне одного почуватися особливими. Навіть найпростіші слова схвалення чи подяки, як «Ти сьогодні добре виглядаєш» чи «Дякую, що зробив домашку з дитиною, я це ціную», насправді дуже важливі.

Даруйте подарунки. Звичайно, романтика можлива і без подарунків, та все ж таки це дуже приємний жест, на який завжди хочеться відповісти взаємністю. Несподіваний подарунок, хай дуже простий і недорогий, завжди буде значущим для одержувача.

Скористайтеся допомогою спеціаліста

Деяким відсутність романтики у стосунках може здатися не такою вже й проблемою. Але партнер, який не отримує такої уваги, може страждати від цього. Тому, можливо, вам варто звернутися до фахівця, щоб все ж таки вирішити проблему. Постарайтеся визначити корінь проблеми – фізичний чи емоційний, і залежно від цього:

Зверніться до лікаря, якщо романтики немає через низьке лібідо. Лікар допоможе визначити причину проблеми (гормони, стрес тощо) та почати боротися з нею.

Проконсультуйтеся у психолога – сімейна терапія допомагає парам зблизитися, знайти корінь проблем у стосунках та ефективно вирішувати їх.

Не бійтеся брати ініціативу у свої руки

Зазвичай жінки залишають романтичну роль у стосунках чоловікам і чекають, щоб сильна стать дивувала їх. Але ж романтика має бути взаємною, і немає нічого поганого в тому, щоби взяти ініціативу у свої руки і приємно порадувати свого чоловіка. При цьому пам'ятайте: те, що є романтичним для вас, не обов'язково романтичне для нього. Тому, плануючи романтичний сюрприз для свого партнера, думайте про те, що оцінить саме він.

Попередня частина статті

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас