Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Різновиди, причини виникнення та лікування безпліддя

Різновиди, причини виникнення та лікування безпліддя

З проблемою безпліддя стикається значна кількість пар, які намагаються обзавестися нащадками. Причин відсутності дітей у пари може бути безліч, навіть при тому, що обидва партнери здорові. Для лікування безпліддя у Львові, варто звернутися до клініки, за посиланням https://ivfclinic.lviv.ua/likuvannja-bezpliddja/ яка займається репродуктивними дослідженнями.

Найпоширеніші причини безпліддя

Варто розділяти проблеми, які не дозволять стати батьками, серед жінок та чоловіків. З радянських часів існує певний стереотип, за яким усю провину за відсутність дітей покладали на жінку. Але насправді є низка вроджених та набутих захворювань, які не дозволяють чоловікові стати батьком. Саме тому необхідно, щоб проводилася комплексна діагностика для визначення захворювання або причин, які можуть перешкоджати щасливому батьківству.

Поширені причини безпліддя серед жінок:

• Хронічні запалення, які призводять до деформації слизової оболонки матки та її поверхні
• Ендометріоз, аденоміоз
• Гіперплазія ендометрія
• Поліпи порожнини матки
• Недостатня або надлишкова товщина ендометрія
• Відсутність домінантного фолікула
• Гормональні розлади
• Спайки в маткових трубах

Серед жінок може фіксуватися як первинне, так і вторинне безпліддя. Жінка, у якої вже є діти, може стати безплідною. Досить часто захворювання розвивається на фоні невдалого процесу народження дитини або кесаревого розтину, через проблеми з плацентою та її відходженням від стінок, зі значними втратами крові. Саме через складні пологи у жінки може розвиватися вторинне безпліддя.
Як вилікувати безпліддя

Як вилікувати безпліддя?

Якісна діагностика потрібна для визначення причини, яка не дозволяє закоханим стати батьками. Для жінки це УЗД діагностування органів малого тазу, а також величезна кількість аналізів на гормони. В деяких випадках вони не дозволяють дозрівати домінантному фолікулу та виходити яйцеклітині в порожнину матки.

Серед чоловіків проводиться діагностика, яка визначає кількісний та якісний склад сперми. Нерідко причиною відсутності дітей стає варикоцеле, яке лікується оперативним втручанням. Щоправда це не складна операція, а період відновлення після неї досить короткий.

У клініці “Надія Львів” допоможуть вирішити питання, пов'язані з виявленням можливих генетичних хвороб. Здаються певні аналізи, щоб визначити можливі ДНК-мутації у плода. Клініка Надія – це чудовий варіант для пацієнтів, які не можуть похвалитися молодістю та вирішили стати батьками у зрілому віці. Комплексний підхід, широкий асортимент досліджень та сучасне обладнання допоможуть швидко визначити проблему та приступити до її лікування.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас