Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Мрії важливіші за математику. Дитячі новинки від українських авторів

Мрії важливіші за математику. Дитячі новинки від українських авторів

Немає нічого краще, як казка перед сном. І трирічні малюки, і дітлахи, що вже вміють читати самостійно, люблять, коли батьки читають їм ввечері. Новинки, які вийшли в березні-квітні у видавництві Vivat, якнайкраще підходять для родинного читання.

Наш підліжковий космос

Катерина Єгорушкіна. Наш підліжковий космос

Малюкам від 3 років точно сподобаються неймовірні історії про Ромчика та Даринку та їх підліжковий космос від української письменниці Катерини Єгорушкіної. Це кумедні та зворушливі пригоди звичайних дітей у звичайній сім’ї, які надихають помічати неймовірне в буденному й міцніше обіймати тих, кого любиш.

Чи зазирали ви колись у підліжковий космос? Чи зустрічали там іншопланетян чи хоча б динозаврів? Якщо ні, то не переймайтеся. Ромчик із Даринкою зробили це за вас і з радістю поділяться своїми відкриттями. Окрім того, ви дізнаєтеся, як полагодити батьків, натренувати сміливість, нагодувати батарею, улаштувати оркестр із баняків і на якому режимі варто прати вертольоти.
Великий гармидер у будинку «ВАУ!»

Андрій Кокотюха. Великий гармидер у будинку «ВАУ!»

Це продовження історії про неймовірних мешканців будинку «ВАУ!» від Андрія Кокотюхи. Що не день, там зчиняється гармидер. Адже будинок «ВАУ!» - це прихисток для різноманітних дивних істот, які одного дня взялися мірятися силами. Їхні світи не витримали того герцю і розлетілися вщент. А водяники і гноми, чарівниці й упирі, велетні й повітрулі тепер мешкають як сусіди. Усі вони щиро намагаються пристосуватися до нових реалій і водночас не забувають про своє єство.

Подруги-чарівниці посварилися через несмачні булочки, вурдалак з упирем влаштували вечірку, Кощій здійняв ґвалт, бо кудись поділася його цінна скринька... Та ще й галасливі тролі ніяк не заспокояться. Заходьте, тут гамірно, але завжди цікаво!
Блакитний записник

Галина Ткачук. Блакитний записник

Любите записники? Дівчинка Влада теж любить і навіть отримала омріяний блакитний записник (скорочено Бе-Зе). Дівчинка збиралася писати на цих сторінках «Товсту книжку», але наприкінці лютого плани змінилися.

Влада з мамою поїхала в Польщу і стала занотовувати в щоденнику свої найпотаємніші думки. Бе-Зе переповість їх, тільки по секрету! А ще поділиться нашою спільною історією про вимушений переїзд, нову школу, дружбу й любов до всього рідного серцю. «Блакитний записник» стане тим, у кому маленькі читачі можуть знайти прихисток, кого захочеться пригорнути й більше не випускати з рук.

Ця книжка чудово підійде читачам, старшим за 6 років.
Історії для літування

Марта Гулей-Заглинська. Історії для літування

Затишна книжечка від Марти Гулей-Заглинської перенесе читачів у літо — про нього зараз особливо добре мріється.

Дитинство — країна вічного літа й любові. Час, коли можна безтурботно сидіти з дідусем на веранді, слухаючи оповідки про водяні листочки, Чумацький Шлях, планету Зорію та океан, зітканий зі сріблястих ниток... Славкові з Ільком пощастило: улітку вони гостюють у мудрого оповідача — сімдесятип’ятирічного бешкетника, який знає так багато історій, що й канікул замало, щоб усі їх переслухати. Щовечора під акомпанемент коників-стрибунців вони втрьох переносяться у світ знань і пригод, у якому дерева живі, небо кольору моря, а мрії важливіші за математику.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас