Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Краса і стиль

Тут ви знайдете цінні і актуальні поради для мам: збалансоване харчування, дієти, тонкощі макіяжу, догляд за шкірою і волоссям, вправи для краси і здоров'я, поради по відновленню після пологів і все, що тільки може вас зацікавити...

Як відрізнити оригінальні уггі від підробки?

«Нарватися» на підробку, купуючи уггі – справа буденна на сучасному ринку. Але є два основні способи відрізнити оригінал від підробки: перевірити якість матеріалів і пошиття чобітків і переконатися, що у пари є всі ознаки автентичності.

Дитячий взуттєвий гардероб: 7 пар, які повинні бути у кожної дитини

Дітлахам, насправді, потрібне таке ж різноманітне взуття на всі випадки життя, як і дорослим. Не варто нехтувати складанням грамотного взуттєвого гардероба для дитини – тільки так ви будете готові до будь-яких подій, які на неї чекають: від походів в школу до ігор на вулиці в будь-яку погоду.

6 простих порад для стильної вагітності

Якщо ви вагітні, це ще не означає, що ви не можете модно одягатися і слідувати останнім трендам. Як кажуть експерти інтернет-магазину http://shopogolic-outlet.com.ua, щоб одягатися модно і сучасно протягом вагітності, вам просто потрібно вибрати тренди, які вам подобаються, і адаптувати їх під свою нову фігуру. Отже, спробуйте...

Взуттєвий гардероб чоловіка з 7 необхідних пар

У наш час чоловіки приділяють все більше часу своєму гардеробу і зовнішньому вигляду в цілому. А, як відомо, хороше взуття – основа будь-якого чоловічого гардеробу. Спеціалісти інернет-магазину https://alexbell.com.ua/muzhckaya/ дають поради про те, як створити базовий чоловічий взуттєвий гардероб, з яким вам завжди буде, що взути, щоб виглядати на всі 100%!

Як добре виглядати в спортзалі

Скажемо чесно, наш зовнішній вигляд на тренуванні грає важливу роль в мотивації займатися спортом. Спортивний одяг дуже зручний, але багатьом з нас хочеться виглядати в тренувальній формі більш стильно, жіночно, щоб подобатися собі в дзеркалі. Як же домогтися цього – виглядати на кожному тренуванні на всі 100%?

Як одягатися в кожному з триместрів вагітності: третій триместр

Третій триместр

Проблема: Вам набрид ваш одяг, але вагітність вже закінчується, тому ви не хочете купувати новий.

Як одягатися в кожному з триместрів вагітності: другий триместр

Другий триместр

Проблема: Вам здається, що з кожним тижнем у вас новий розмір, і вам зовсім не хочеться витратити всі гроші сімейного бюджету на щомісячне оновлення гардеробу.

Як вибрати і зібрати свій унікальний браслет Pandora?

Кожна з нас унікальна, індивідуальна, має свої смаки і погляди на життя, і цю індивідуальність можна виразити, зібравши свій, такий же унікальний, браслетик Pandora. Краса цих прикрас якраз і полягає в тому, що кожна з них виходить особливою і неповторною, як і її власниця. Ви можете вибирати золото, срібло, різні кольори емалі і каміння, і все це комбінувати в одній прикрасі, створюючи її на свій власний мотив. Але з чого почати, якщо ви ще новачок і тільки збираєтеся купити свій браслетик і перші шарми до нього?

Як одягатися в кожному з триместрів вагітності: перший триместр

Коли мова йде про те, як одягатися під час вагітності, комфорт і стиль тут – ключові фактори. Але те, що вам підходить на 9 тижні, може абсолютно не підійти вже на 14, а те, що відмінно сиділо на другому триместрі може просто виглядати недоречно під кінець вагітності. Тому ми пропонуємо вам поради експертів, які розповідають, як одягатися на кожному з триместрів, щоб всю вагітність виглядати і почуватися чудово.

Чи потрібен вашій шкірі пілінг?

Всі ми знаємо, наскільки важливий регулярний пілінг в щоденному догляді за шкірою. Відлущування – невід'ємна частина боротьби з тьмяністю шкіри, її віковими змінами, пігментними плямами і висипаннями. Але і переборщувати з пілінгом також не можна. Як же зрозуміти, чи потрібен пілінг вашій шкірі?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас