Бельгійська компанія Ontex BVBA вже близько 40 років спеціалізується на виробництві засобів гігієни для дітей і дорослих. За останні півроку компанія представила на українському ринку ряд новинок, серед яких підгузники для новонароджених з поліпшеними поглинаючими властивостями, дитячі підгузники- трусики для активних малюків і широкий асортимент засобів жіночої гігієни. Підприємства компанії Ontex мають міжнародні сертифікати якості і випускають 6 млрд. штук гігієнічної продукції на рік.
Торгові представництва й заводи Ontex локалізуються по всьому світу, в таких країнах, як Німеччина, Франція, Італія, Росія, Чехія, та інших. Європейські виробничі комплекси стратегічно розташовані таким чином, щоб забезпечити зручність і оперативність доставки товару до будь-якої точку світу.
Компанія Ontex представляє на українському ринку дві торгові марки - Helen Harper і Euron. Helen Harper пропонує широкий вибір дитячої та жіночої гігієни, ватно-паперової продукції та вологих серветок. Euron спеціалізується на підгузниках для дорослих, а також на одноразових всмоктуючих пелюшках. Дитячий асортимент Helen Harper представлений підгузниками, трусиками для активних малюків і одноразовими пелюшками. Новинки в серії товарів для дітей, представлені на українському ринку, пройшли ряд тестувань за стандартами ГОСТ. Також компанія Ontex має сертифікат серії ISO 9001 і стандарт BRC, що підтверджує якість та безпеку продукції.
Ontex має у своєму розпорядженні власні дослідницькі ресурси для регулярної перевірки якості товарів.
«При компанії Ontex вже довгі роки діє Науково-дослідний центр, який активно займається розробкою інноваційних концепцій і тестуванням продукції, що виходить на ринок. Важливо, що дослідження проводяться не лише власними лабораторіями компанії, але й незалежними організаціями, щоб оцінка продукту була максимально об'єктивною. Гігієнічні товари надходять у продаж тільки після серії перевірок якості, функціональності, надійності і безпеки продукції, із застосуванням новітніх європейських технологій», - зазначив генеральний директор «Ontex Україна» Микола Цьома.
Офіційний імпортер продукції в Україні - компанія «Ontex Україна», яка входить до групи компаній Ontex BVBA. Європейські засоби гігієни Ontex представлені в торгових мережах «Ашан», «Новус», «Епіцентр», «Мегамаркет», «Амстор», «Велика Кишеня», «Таврія В» і «Копійка». Крім того продукція Ontex широко представлена в інтернеті, на спеціалізованих порталах. Ontex пропонує покупцям товари європейської якості за прийнятною ціною.
Довідка про компанію:
Ontex International - провідний європейський виробник гігієнічної продукції, який почав свою діяльність в 1979 році в Бельгії. Сьогодні під управлінням компанії перебуває 14 заводів і 22 торгові точки в різних країнах світу. Продукція Ontex відповідає міжнародному стандарту якості серії ISO 9001. Компанія приділяє особливу увагу якості матеріалів та інноваціям, пропонуючи європейську гігієнічну продукцію за конкурентними цінами. Головний принцип Ontex - запропонувати рішення, що відповідають потребам кожного покупця. Будучи провідним виробником гігієнічної продукції в Європі, Ontex виробляє товари для мільйонів людей - від новонароджених до людей похилого віку.