Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що викликає пологи? Відкриття австралійських вчених

Що викликає пологи? Відкриття австралійських вчених

Що саме є пусковим механізмом пологів, вже давно цікавить багатьох вчених. Австралійські вчені виявили, що конкретно "запускає" пологи. Завдяки їхнім дослідженням стало відомо, що організм жінки виділяє білок, який і є відповідальним за початок пологів, і він же викликає скорочення матки, які виштовхують малюка на світ.Вчені заявили, що тепер на основі цього відкриття можна створити препарат, який допоможе зупинити передчасну пологову діяльність.

Професор Шон Бреннеке з Університету Мельбурна заявив, що це досягнення також допоможе стимулювати пологи у тих випадках, коли жінка значно "переходжує" передбачувані терміни пологів і плід набирає занадто велику вагу. Крім того, професор зазначив, що у повних жінок цей білок виробляється в меншій мірі, тому вони часто переношують вагітність. Також він сказав, що, знаючи про всі гормони, які впливають на механізм пологів, фахівці нарешті виявили той, що є "вмикачем" цього процесу.

Це відкриття, говорять вчені з Австралії, допоможе зменшити кількість небажаних кесаревих розтинів, коли не наступають родові перейми, і зробити стимуляцію пологів безпечною.
 

За матеріалами 4mama.com.ua

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас