Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Family Weekend та експерименти з полімерами на «Даринку»

Family Weekend та експерименти з полімерами на «Даринку»

Насолоджуємося теплими осінніми днями бабиного літа в маркет молі «Даринок». 30 вересня та 1 жовтня ми запрошуємо дітлахів та їхніх батьків приєднатися до захоплюючої програми розваг. На вас чекають: найсімейніше свято осені Family Weekend, дивовижна подорож у світ полімерів, магічний інтерактив і фокуси, розважальний мікс в компанії веселих мімів, прогулянка зоною кривих дзеркал, а також маса неймовірної смакоти, якою можна поласувати на гастрономічному ярмарку. Все це і навіть більше не менш захоплюючих і корисних активностей очікує на наших відвідувачів.

30 вересня запрошуємо жителів столиці на Family Weekend - найатмосферніший сімейний міні-фестиваль осені. Атмосферу щастя і радості гостям свята подарують спеціальні гості: живі статуї з танцювальною шоу-програмою, весела компанія улюблених героїв мультфільмів «Щенячий Патруль» і «Свинка Пепа», а також інтерактивні розваги та «повітряні» сюрпризи.

Не перестає дивувати захоплюючими програмами і Лабораторія наукових розваг «Весела наука». 30 вересня на маленьких і юних дослідників чекає новий пізнавальний майстер-клас. Веселі вчені в ігровій формі розкажуть про полімери та їхнє призначення. Якщо ви ще не знаєте, що це таке, тоді вам точно варто заглянути на шоу. Ви зможете відчути себе в ролі справжніх вчених і по-новому поглянути на навколишній світ! Розберетеся, з чого ж роблять синтетичні тканини, плівки, будівельні матеріали, нейлонові колготи і дитячі підгузники.

У практичній частині шоу-програми під керівництвом більш досвідченого дослідника ви проведете складніші експерименти: власноруч виготовите штучний сніг, кульки-невидимки, зникаючий стаканчик, полімерних черв'ячків і навіть слизового монстра, якого після програми зможете зберегти на згадку про чудовий день.

Крім того, на відвідувачів маркет молу «Даринок» очікує традиційна розважальна програма вихідних:

11:00 - Гастрономічний ярмарок (Вхід №6)

11:00 - Ярмарок «Смакуй світ» (Біля Verde Café)

11:00 - Веселий шарж (Зона WiFi)

12:00 - Аква-грим для дітей (3-й поверх, сектор «Малеча»)

12:00 - Розважальний мікс з мімами (ЦЕХ # 7)

12:00 - Спін арт (Бульвар)

12:00 - Магічний інтерактив і фокуси (Бульвар)

13: 00-15:00 – Інтерактивні розваги для дітей

Зона кривих дзеркал (зона WiFi)

Шоу-програма від Лабораторії наукових розваг «Весела Наука»:

Неділя 30.09, 13:00-17:00 - «В світі полімерів»

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами в маркет молі «Даринок»!

Дата: 30 вересня - 1 жовтня, 11:00-17:00

Адреса: вул. Біломорська, 1, маркет мол «Даринок»

Ціна: безкоштовно

Всю найсвіжішу інформацію про нас шукайте на офіційному сайті www.darynok.ua, а також в соціальній мережі Facebook.

Довідка:

Маркет мол «Даринок» - це найбільший в Києві ринок площею в 68 тис. кв. м. Тут розташовано понад 3.5 тис. магазинів і торгових місць, де наданий величезний вибір товарів і послуг, який не може запропонувати жоден ТРЦ Києва. Крім того, маркет мол обрав для себе унікальний формат роботи «retail+entertainment». Він дбає не тільки про комфортний шопінг для відвідувачів, але і створює особливу атмосферу для відпочинку всією сім'єю. Кожні вихідні на гостей «Даринку» чекають безкоштовні розваги, майстер-класи та гастрономічні ярмарки.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас