Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

«Будинок Іграшок» приєднався до програми винагород Fishka

 «Будинок Іграшок» приєднався до програми винагород Fishka

У передсвятковий зимовий час Fishka підготувала чудову пропозицію для всіх учасників програми винагород. Відтепер купувати якісні безпечні іграшки та подарунки для дітей можна ще вигідніше, адже найбільша українська мережа магазинів «Будинок іграшок» стала новим партнером програми. Відтепер за кожен придбаний у цій мережі товар 5% його вартості нараховуватиметься балами на картку Fishka.

В «Будинку Іграшок» вірять, що всі ми залишаємося дітьми, незалежно від віку, тому асортимент магазинів настільки широкий, що знайти іграшку можна як для немовляти, так і для дорослого. Разом з тим, здійснюючи покупки в «Будинку Іграшок», можна бути впевненим, що іграшка буде не тільки гарною і розвиваючою, але і безпечною. На сьогодні ця мережа нараховує 48 магазинів у 15 містах України.

Нове партнерство ще раз доводить: мати в гаманці картку Fishka просто необхідно. Адже накопичені в партнерській мережі бали можна обміняти на товари та послуги в інших партнерів програми лояльності. Наприклад, отриманими за покупки в «Будинку Іграшок» балами можна заправити авто в мережі АЗК «ОККО» чи обміняти їх на новий аксесуар для свого гаджета в магазинах «АЛЛО». Адже Fishka – це мультипартнерська програма винагород, яка об'єднує мережу АЗК «ОККО», супермаркети «Фуршет», магазини цифрової техніки «АЛЛО», Райффайзен Банк Аваль, страхову компанію «Універсальна», мережу «Аптека Доброго Дня» та «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА», сервіс замовлення автомобілів з водієм Uber, торгову мережу з продажу годинників «Дека» та багато інших.

Стати учасником програми чи отримати детальну інформацію про всі її переваги, можливості й актуальні акції можна тут: myfishka.com/offers.

Довідка:

Fishka — мультипартнерська програма винагород, що об’єднує мережу АЗК «ОККО», супермаркети «Фуршет», магазини цифрової техніки «АЛЛО», «Райффайзен Банк Аваль», страхову компанію «Універсальна», мережу «Аптека Доброго Дня», сервіс замовлення автомобілів із водієм Uber, торгову мережу з продажу годинників «Дека» та багато інших. Здійснюючи покупки в різних мережах Партнерів Програми, можна зручно та швидко накопичити бали Fishka та обміняти їх на цінні винагороди. На сьогодні в Програмі зареєстровано більше 3,5 млн клієнтів.
 

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас