Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чарівне «Новорічне Місто» і дитячий ярмарок «Брокант» на «Даринку»

Чарівне «Новорічне Місто» і дитячий ярмарок «Брокант» на «Даринку»

Низка новорічних свят – найулюбленіша і найдовгоочікуваніша пора року як для дітей, так і для дорослих. Місто огортає невидима казкова пелена, яка витає в повітрі разом з першими сніжинками і відбивається в тисячах різнобарвних вогників в вітринах кафе і магазинів. Всі знаходяться в солодкому передчутті торжества. 16-17 грудня Маркет мол «Даринок» вступає в святковий період відкриттям казкового «Новорічного Міста». Також в цей уїк-енд відбудеться дитячий ярмарок добра «Брокант» і пройде традиційна програма розваг. Чекаємо на Вас!

Цими вихідними «Даринок» запрошує мешканців столиці на відкриття чарівного «Новорічного Міста». Святкове королівство чудес під відкритим небом працюватиме з 16 грудня до 18 лютого.

Всі активності «Новорічного Міста» будуть цікаві і дітям, і їхнім батькам. Маса цікавих розваг чекає на гостей містечка: захоплюючі атракціони «Літаюча лавочка», «Карнавал», «Вертольоти», «Тюбінгова Гірка» - саме «воно» для любителів яскравих емоцій, або великий каток площею 480 м кв. - для самих енергійних і активних. Крім того, святковий настрій подарують улюблені новорічні персонажі, чудовий сяючий ліс, різноманітні майстер-класи та шоу від Лабораторії наукових розваг «Весела Наука». Також по всій території будуть розосереджені казкові фотозони, де можна буде зробити пам'ятні фото. Відпочити після настільки насиченої програми вдасться, відвідавши фуд-корт казкового міста, де можна буде підкріпитися, а також зігрітися гарячим напоєм.

16 грудня з 13:00 у секторі «Wi-Fi» проходитиме благодійний ярмарок старих іграшок «Брокант». В ролі продавців виступлять діти. На ярмарку вони зможуть не тільки подарувати нове життя своїм звичним іграшкам, книжкам та виробам, а й навчитися відповідальному споживанню. Вхід для покупців – безкоштовний!
благодійний ярмарок Брокант
Традиційна розважальна програма вихідних включає:

11:00 – Гастрономічний ярмарок (Вхід №6)

11:00 - Ярмарок «Смакуй світ» (Біля Verde Café)

11:00 - Веселий шарж (Зона Wi-Fi)

12:00 - Аква-грим для дітей (3-й поверх, сектор «Малеча»)

12:00 - Розважальний мікс з мімами (ЦЕХ # 7)

12:00 - Спін арт (Бульвар)

12:00 - Магічний інтерактив і фокуси (Бульвар)

13:00-15:00 - Інтерактивні розваги для дітей

13:00-16:30 - Новорічна інтерактивна казка за участю дітей, фотозона з Санта Клаусом

13:00-17:00 - Новорічні розваги з казковими героями та майстер-класи

Зона кривих дзеркал (3-й поверх, сектор «Малеча»)

Шоу-програма від Лабораторії наукових розваг «Весела Наука» (3-й поверх, сектор «Малеча»):

16-17 грудня, з 13:00 до 17:00 - Експериментальне шоу «Володар часу»

Адреса: вул. Біломорська, 1, Маркет мол «Даринок»

Ціна: відвідування всіх заходів вихідних – безкоштовно; вхід в «Новорічне Місто» - дорослим – 150 грн, дітям - 100 грн, сімейний квиток – 300 грн (3 людини – два дорослих і одна дитина, або один дорослий і двоє дітей).

Найсвіжішу інформацію про нас шукайте на офіційному сайті www.darynok.ua, а також в соціальній мережі Facebook.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас