Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чарівність Різдва на «Даринку»

Чарівність Різдва на «Даринку»

6 і 7 січня маркет мол «Даринок» запрошує вас відзначити найатмосферніше і найдушевніше свято року – Різдво, в колі сім'ї і разом з нами. На вас чекає захоплююча програма розваг: казковий відпочинок в «Новорічному Місті», тематичні майстер-класи для дітей, інтерактивні розваги та весела компанія мультиплікаційних героїв, чарівні міми, магічні фокуси і барвистий аква-грим. І це далеко не всі цікавинки, які підготував для вас «Даринок».

Друзі, ось і настав Новий 2018 рік. Впевнені, ваш святковий настрій на підйомі, адже попереду чекає різдвяний уїк-енд. Ви ще не запланували, де проведете ці вихідні? Що ж, ділимося важливою інформацією.

Щоб по-особливому відзначити Різдво і перейнятися духом цього свята, неодмінно вирушайте на «Даринок». На вас чекає калейдоскоп атмосферних розваг, в якому кожен – як дорослий, так і дитина, зможе знайти масу цікавих занять для себе. Обов'язково загляньте в «Новорічне Місто» - розважальний зимовий комплекс під відкритим небом, який буде працювати до 18-25 лютого. Там розташовано місткий каток площею 900 м кв., захоплюючі атракціони для відвідувачів будь-якого віку, чудовий сяючий ліс і інші активності, а розважати гостей будуть улюблені персонажі аніматори. Відпочити і поласувати смаколиками ви зможете в зоні фуд-корту.

Не менш цікавою буде і розважальна програма в секторі «Малеча»: різноманітні тематичні майстер-класи, активний відпочинок в унікальному критому мотузяному парку «Актівіті Парк», святковий аква-грим і інші розваги.

Традиційна розважальна програма вихідних включає:

11:00 - Гастрономічний ярмарок (Вхід №6)

11:00 - Ярмарок «Смакуй світ» (Біля Verde Café)

12:00 - Аква-грим для дітей (3-й поверх, сектор «Малеча»)

12:00 - Магічний інтерактив і фокуси (Бульвар)

12:00 - Розважальний мікс з мімами (Wi-Fi)

12:00 - Спін арт (Прикасова зона)

Програма сектора «Малеча», 3-й поверх

12:00-16:00 - Розваги з мультиплікаційними героями

12:00-17:00 - Інтерактивні розваги для дітей

6 січня 12:00-17:00 - Майстер-класи

Зона кривих дзеркал

Нагадуємо, що на «Даринку» триває дитячий конкурс «Магнітоманія». До 30 січня відвідайте програми вихідних в секторі «Малеча», а також в «Новорічному Місті» і отримайте за це спеціальні магніти. Зібравши всі 17 видів, ви зможете обміняти їх на приємні подарунки у інформаційної стійки маркет молу. Встигніть зібрати повну колекцію, сюрпризи вже чекають на вас!

Адреса: вул. Біломорська, 1, Маркет Мол «Даринок»

Ціна: відвідування всіх заходів вихідних – безкоштовне; безлімітне відвідування «Новорічного Міста» на день – дорослим - 150 грн, дітям - 100 грн, сімейний квиток - 300 грн (3 людини - два дорослих і одна дитина, або один дорослий і двоє дітей); безлімітне відвідування «Актівіті Парку» на день – в будні - 100 грн, у вихідні - 150 грн, для дітей АТО - безкоштовно)

Останню інформацію про нас шукайте на офіційному сайті www.darynok.ua, а також в соціальній мережі Facebook.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас