Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

В Київському метро відкрилася незвичайна виставка

В Київському метро відкрилася незвичайна виставка

В рамках проекту «VIPускники-2018» 16 березня на станції метро «Золоті ворота» відбулося відкриття спецпроекту «Я хочу бути», присвяченого історії дітей з дитячих будинків та інтернатів. У проекті беруть участь 33 вихованця дитячих будинків і інтернатів Київської, Житомирської та Черкаської областей.

«Кожна історія дитини – унікальна. За допомогою проекту «VIPускники-2018» вони починають прислухатися до себе і до своїх бажань. Ці діти починають розуміти, що всього можна досягти, головне – прагнення. Зараз ми намагаємося допомогти їм визначитися з майбутньою професією і кар'єрою. Наша команда багато спілкується з кожним з випускників, намагаючись направити їх на вірний шлях», - розповідає керівник проекту Наталія Терещенко.

На виставці також виступали партнери проекту: Наталія Макогон (радник начальника метрополітену), Олег Рогожа (генеральний директор IVORY films) з Анною Соболєвою (піар-директором IVORY films).

Виставка викликала великий інтерес у пасажирів метро, що свідчить про небайдужість людей до соціальних активностей в цілому. Кожен громадянин може познайомитися з історіями учасників на станції метро і допомогти їм будь-яким можливим способом: роботою, випускною сукнею, подарунками та багато чим іншим.

Спецпроект "Я хочу бути" на станції метро "Золоті ворота" пройде з 16 березня до 11 квітня.

Нагадуємо, соціальне агентство "Виключно звичайні" і соціальний хаб Eight SocialHub запустили проект в 2017 році. Проект привернув увагу багатьох небайдужих людей і допоміг багатьом дітям з дитячих будинків та інтернатів. За допомогою спецпроекту "Подаруй випускний одяг випускнику з дитячого будинку" в 2017 році вдалося зібрати тисячу суконь і костюмів для випускників не тільки в рамках проекту «VIPускники», а й вихованцям інших дитячих будинків по всій Україні.

Новини проекту: https://www.facebook.com/VIPusknyky/?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас