Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитячий ярмарок Брокант на «Даринку»

Дитячий ярмарок Брокант на «Даринку»

24 березня в Маркет Молі пройде дитячий ярмарок Брокант, який вже встиг стати популярним у всьому світі. Особливість його полягає в тому, що продавці тут – діти, а захід – благодійний. Поробки, книжки, іграшки – милі дитячим серцям дрібнички знаходять тут нових господарів, а дітвора вчиться заробляти свої перші гроші. Награвся? Дай іншому пограти! Також на дітлахів чекає маса цікавих розваг і активностей, заводна компанія однодумців, з якою вони зможуть безтурботно провести час і в якій обов'язково знайдуть нових друзів.

Навесні природа оживає, світ наповнюється сонячним світлом, а його фарби стають яскравішими. І хоч природа – мінлива і непостійна, огризаючись зимовою негодою, весна вже з нами. Весна – в наших дітях. Це ті самі юні, повні життя, барвистих думок і фантазій, дзюркотливі струмки і дзвінка капель, і перші зелені листочки.

Давайте разом допомагати дітям пізнавати світ – що в ньому добре і що погано, як дбайливо ставитися до природи, як самому заробити на кишенькові витрати. Саме такі цілі і завдання благодійної дитячої ярмарки Брокант. За час проведення цього масштабного заходу на ньому встигли побувати 20000 відвідувачів, взяли участь понад 400 дітлахів, які продали приблизно 10 000 іграшок і книг. Завдяки їхній і вашій небайдужості на допомогу діткам було перераховано понад 20000 гривень.

Дитячий Брокант – це не просто перший досвід ведення бізнесу для дітвори під наглядом батьків. Брокант – це навчальна гра, де малюки вчаться розлучатися з непотрібними речами з користю для сім'ї і природи. А ще вони вчаться співпереживати – на ярмарку є «Вітрина добра», і кошти, виручені тут, відправляються діткам, які потребують лікування. Ми віримо, що вже наступного ярмарку ці дітлахи також приєднаються до нас, здорові, бадьорі і веселі, щоб дарувати добро тим, хто в ньому особливо гостро потребує.

Нагадуємо, благодійний дитячий ярмарок Брокант відбудеться 24 березня на «Даринку», і в цей раз в ньому візьмуть участь 30 дітей. Нехай це стане хорошою сімейною традицією – робити світ кращим і добрішим.

Останню інформацію про нас шукайте на офіційному сайті www.darynok.ua, а також в соціальній мережі Facebook.

Територія добра і чудес чекає вас на «Даринку»!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас