Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Веселий Великдень разом з «Даринком»!

Веселий Великдень разом з «Даринком»!

Проведіть святкові великодні вихідні яскраво і весело! Адже «Даринок» підготував для своїх відвідувачів безліч розважальних програм. Так що записуйте, запам'ятовуйте, але не пропустіть!

Свято світлого Великодня незмінно супроводжується ароматом здобної випічки, чоканням фарбованими яйцями, символічними фігурками кроликів і ягнят, традицією весело проводити час в колі близьких.

Не сидіть на місці! Святкові дні – час активного і веселого відпочинку. Візьміть найближчих людей і гайда шукати пригод. А «Даринок» допоможе провести час цікаво і незабутньо!

Тут на Вас чекає зона смачної вуличної їжі під відкритим небом. Саме час спробувати різних великодніх ласощів, погуляти рядами милих і цікавих дрібничок, повністю поринути в теплу атмосферу свята. Адже фокуси, магічний інтерактив і мікс пригод з мімами не дадуть Вам занудьгувати протягом всіх вихідних.

У секторі «Малеча» (3 поверх), крім традиційної програми розваг, 7 квітня на дітвору та дорослих чекає майстер-клас «Великодні поробки» - де кожен зможе зробити гарний сувенір своїми руками. А 9 квітня, в понеділок, маркет мол «Даринок» запрошує на пізнавальний ляльковий спектакль «Хоробрий зайчик», який стане цікавим не тільки для маленьких відвідувачів, але і для дорослих своїм повчальним сюжетом і майстерністю виконання. Важливо! 8 квітня на «Даринку» вихідний.

Розважальна програма включає:

11:00 - Гастрономічний ярмарок (Вхід №6)

12:00 - Аква-грим для дітей (3-й поверх, сектор «Малеча»)

12:00 - Магічний інтерактив і фокуси (Бульвар)

12:00 - Розважальний мікс з мімами (Wi-Fi)

Програма сектора «Малеча», 3-й поверх

12: 00-17: 00 - Інтерактивні розваги для дітей

13: 00-15: 00 - Майстер-клас «Великодні поробки» (7 квітня)

15: 00-16: 00 - Лялькова вистава «Хоробрий зайчик» (9 квітня)

Адреса: вул. Біломорська, 1, Маркет Мол «Даринок»

Останню інформацію про нас шукайте на офіційному сайті www.darynok.ua, а також в соціальній мережі Facebook.

Святкуйте весело, святкуйте разом з нами!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас