Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Випускникам з дитячих будинків та інтернатів подарували випускні наряди

Випускникам з дитячих будинків та інтернатів подарували випускні наряди

19 травня в арт-просторі IZONE відбулася головна подія соціального проекту "VIPускники2018". Соціальне агентство «Виключно звичайні» і соціальний хаб Eight SocialHub другий рік поспіль реалізують проект, формат якого в цьому році значно розширився.

У 2018 році в проекті взяли участь 55 дітей з різних дитячих будинків та інтернатів Київської області. Основна мета – допомогти учасникам проекту визначитися з вибором своєї майбутньої професії. Діти вже відвідали чотири профорієнтаційних коучинги з провідними фахівцями.

«Звичайно, певні недоліки були і будуть. Тим більше, що ми кожен раз піднімаємо планку все вище. І при цьому нам все вдалося, все пройшло чудово! На досягнутому ми не зупиняємося, а йдемо тільки вперед до нових цілей», - розповідає керівник проекту Наталія Терещенко.

Всім учасникам проекту дизайнери подарували випускні наряди, зробили зачіски і макіяж. Випускники дефілювали в своїх нарядах червоною доріжкою під «живі» виступи артистів. Учасники проекту відчували себе, як на справжнісінькому випускному торжестві, і палаючі очі, посмішки на їхніх обличчях тому підтвердження.
соціальний проект "VIPускники2018"
«Я дуже вдячна організаторам цього заходу. Такий шанс дається раз в житті, і то не кожному. І у нас, учасників, він з'явився завдяки цим людям. Дизайнер створила сукню точнісінько таку, про яку я мріяла. Я хотіла довгу фіолетову сукню, в «підлогу»», - розповідає 18-річна Олександра.

Наряди для показу надали дизайнери Ната Галаган, Анна Ворожейкіна, "Mano", "АУРА", "Just Clothes" і Єлизавета Руденко, Ярослава Білозір, Ельвіра Усманова, "Трембіта", "Маркетплейс ТММ Fashion" Майстерня жіночого плаття "Melissa", " Fajna. panna "," Nacho ", ТМ" Vona Dmytra ", Ксенія Сіренко, Бутік сучасної вишивки" Vyshyvanka by Valeriy Masik "," Юність "," ZHURAVEL ". Особлива подяка директору компанії "Гармонія води" Жураховському Богдану Миколайовичу за допомогу і підтримку проекту.

"Зараз ми відчуваємо радість і спокій. Випускники щасливі, а це було нашою головною метою. Збулися їхні мрії – показ, відомі музиканти, поїздка по Києву на байках. Вони хвилювалися, і ми разом з ними. Їхні очі... Так, ми відчуваємо щастя. У червні на дітей чекає останній день в проекті. У них буде спілкування з їхніми наставниками, вручення подарунків, які випускникам подарують українці. Це буде день дружби. А дал ... Новий сезон, для старту якого ми шукаємо генерального спонсора. І ми знайдемо», - ділиться враженнями Наталія Терещенко.

В кінці заходу на дітей чекав сюрприз від організаторів проекту – справжні байкери, щоб покатати на мотоциклах! Вечір завершився святковим тортом.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас