Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Батутне містечко, шоу програма з фокусами і майстер-клас «Квіти з паперу» - яскраві вихідні на «Даринку»

Батутне містечко, шоу програма з фокусами і майстер-клас «Квіти з паперу» - яскраві вихідні на «Даринку»

На 9-10 червня маркет мол «Даринок» підготував цікаву програму розваг для маленьких відвідувачів. Дитяче містечко Summer Park, на території якого ви знайдете батути, атракціони, водний футбол і безліч зон активностей, а також шоу-програма з фокусами і майстер-клас зі створення квітів з паперу. Заняття до душі знайде кожна дитина!

З початку червня біля «Даринку» працює Summer Park - найбільше батутне містечко під відкритим небом для дітей до 14 років. Квиток дає можливість грати малюкові хоч цілий день! У вихідні тут безкоштовно наносять аквагрим. Супроводжуючим дорослим вхід вільний.

У секторі «Малеча» (3 поверх) в суботу пройде майстер-клас, на якому діти зможуть зробити своїми руками красиві квіти з паперу, а в неділю на дітлахів чекає захоплююча шоу програма з фокусами «Корпорація чудес». Також безкоштовно!

Батьки в цей час можуть отримати насолоду від шопінгу за доступними цінами і відпочити в спеціально обладнаних лаунж-зонах за порцією смачних страв вуличного фуд-корту. А веселі міми з розважальним міксом точно не дозволять гостям нудьгувати.

Розважальна програма включає:

11:00 – Гастрономічни1 ярмарок (Вхід №6)
11:00 - Ярмарок «Смакуй світ» (біля Verde Café)
12:00 - Аквагрим для дітей
12:00 - Магічний інтерактив і фокуси (Бульвар)
12:00 - Розважальний мікс з мімами (Wi-Fi)

Сектор «Малеча» (3 поверх):

13.00 - 15.00 - Майстер-клас «Квіти з паперу» (9 червня)
15:00 - 16:00 - Шоу програма «Корпорація чудес» (10 червня)

Дата: 9-10 червня

Графік роботи Summer Рark: кожен день 10: 00-20: 00

Вартість квитка в парк для дітей: будній день - 90 грн, вихідний і святковий - 130 грн, супроводжуючим дорослим - вхід безкоштовний.

Пільги: Дітям до 3 років - вхід безкоштовний (на касі необхідно пред'явити свідоцтво), для дітей з багатодітних сімей та інвалідів діє знижка -50% (при пред'явленні відповідних документів).

Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом майстер-класів, роботою Summer Park і багатьом іншим можна за телефоном (044) 461 88 13 та на сторінці Даринку в соцмережі Facebook.

Адреса:

Київ, м. Лісова
вул, Магнітогорська, 1а
маркет мол «Даринок»
Паркінг (6 вхід)

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас