Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Благодійна барахолка Кураж Базар разом з ГО "Бачити серцем» відкриють у Києві інклюзивний простір для підлітків, центр соціалізації та комунікації OPEN4u

Благодійна барахолка Кураж Базар разом з ГО "Бачити серцем» відкриють у Києві інклюзивний простір для підлітків, центр соціалізації та комунікації OPEN4u

Пілотний запуск планується на 17 вересня. У просторі OPEN4u перебуватимуть діти та підлітки з фізичною, ментальною та комплексною інвалідністю. Тут педагоги, психологи та волонтери вчитимуть їх новому, розкриватимуть потенціал та адаптуватимуть до реалій життя.

У першій половині дня в центрі займатимуться 4 групи — 28 дітей 10-16 років. Восьмеро з них взагалі не відвідують та ніколи не відвідували школу, тому для них та їх батьків це буде перший експеримент самостійного перебування у навчальному закладі. На підлітків чекають такі заняття: танцювально-рухова терапія, арт-терапія, кераміка, театральна студія, майстерня ілюстрації, кулінарія, читання.

У другій половині дня проводитимуться інклюзивні заняття в майстернях за розкладом: історія мистецтв, paper craft, скульптура, живопис та інші, на яких опановуються навички та вміння. Можливість займатися у другій половині дня є у всіх дітей.

Програму укладали спеціалісти: педагоги та дефектологи з урахуванням усіх особливостей розвитку підлітків, як фізичних, так і розумових. Основне спрямування програми — адаптувати та розкрити потенціал кожної дитини.

Для кращого результату, психолог разом з батьками складає індивідуальний маршрут з короткостроковими та довгостроковими цілями, на які будуть спиратися у своїх заняттях спеціалісти.

Відвідування занять в студії безкоштовне, але є можливість зробити благодійний внесок, який піде на подальший розвиток проекту. Гроші на організацію та запуск інклюзивного простору були зібрані у червні, на Благодійному Кураж Базарі, паралельно зі збором коштів на інклюзивний літній табір Space Camр, який провели у липні в Новопечерській школі Києва.

Проект здійснюється за підтримки Української Біржі Благодійності.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас