Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Офіційний супергерой тепер із офіційним шоколадом: у магазинах з’явилися подарунки від українського S Миколая

Офіційний супергерой тепер із офіційним шоколадом: у магазинах з’явилися подарунки від українського S Миколая

З нагоди виходу в прокат української сімейної комедії «Пригоди S Миколая» кондитерська фабрика «Світоч» випустила фірмові подарунки у вигляді S Миколая та його мішка з подарунками.

Вітчизняний кінематограф дочекався свого різдвяного героя. Зимові свята 2018 року відкриває українська сімейна комедія «Пригоди S Миколая», створена за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Стрічка розповідає про веселі пригоди дітей у карпатському селі та про нового героя – Супер Миколая. Грають у ньому й відомі українські зірки Марія Єфросиніна та Василь Вірастюк. Героїв фільму для всієї родини: від найменших до наймудріших її представників – ще довго цитуватимуть.

Аби супергероя можна було не лише побачити на екранах, а й подарувати від його імені авторський суперсувенір чи супергостинець, компанія Nestlé випустила фірмові подарунки «Світоч» з головним героєм фільму. А за словами творців фільму, «Світоч» – не що інше як офіційний шоколад чарівника, і вони підтримують дружні стосунки багато років.

«СуперМиколай сам не проти поласувати солодким та розуміється на тому, хто який шоколад любить. У фірмових подарунках від S Миколая кожен знайде те, що йому до смаку», – розповідає Марія Каель, продюсер фільму «Пригоди S Миколая».

Зимові свята – особливі, бо не лише дають привід веселитися, а й підкреслюють важливість сім’ї, підтримки та взаємодопомоги.

«У новорічно-різдвяний час ми частіше йдемо до родичів чи друзів. Так само щиро приймаємо гостей, стелимо святкові скатертини й пригощаємо найсмачнішим. Шана такої глибокої поваги й сімейних цінностей – це якраз про українців, і «Світоч» уже понад століття поділяє ці надзвичайні традиції, а на свята залюбки їх підтримує. Сімейні цінності є у фільмі і в наших фірмових подарунках», – говорить Роман Янович, керівник відділу кондитерських виробів Nestlé в Україні й Молдові.

Подарунки у вигляді Супер Миколая можна знайти на прилавках магазинів вже сьогодні.

Святий Миколай і його кіносимвол СуперМиколай цього року отримають особливу увагу від українців. Адже поступово образ саме українського героя, не іноземних Санта Клауса чи Діда Мороза, починає асоціюватися із затишним сімейним настроєм, традиціями й новорічно-різдвяними цінностями. А українське кіно, офіційна резиденція Миколая та офіційний шоколад супергероя започатковують нову святкову традицію.

Інформаційна довідка

Nestlé – найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 189 країнах, а 328 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – підвищувати якість життя і сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Має понад 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, таких як NESCAFÉ або Nespresso до лідерів локальних ринків. Результати компанії обумовлені веденням стратегії раціонального харчування та здорового способу життя.

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна». У 2012 році у Львові було створено Nestlé Business Service (NBS Lviv), що є одним із п’яти сервісних центрів Nestlé у світі та надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestlé на більш ніж 30 ринках Східної та Західної Європи.

Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи, продукти швидкого приготування), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас