Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Печиво з передбаченнями, ростові ляльки та музиканти: останні вихідні січня на «Даринку»

Печиво з передбаченнями, ростові ляльки та музиканти: останні вихідні січня на «Даринку»

Жива музика, затишна атмосфера, ярмарок страв народів світу, аквагрим і яскрава розважальна програма. Все це чекає на гостей столичного Маркет молу «Даринок» вже в цей уїк-енд, 26-27 січня.

Не забули тут і про святкування Дня студента: в п'ятницю відвідувачі зможуть взяти участь в активності «Печиво з передбаченнями» і витягнути пророцтво на найближчу сесію, і не тільки.

У морозні вихідні зігрівати своєю енергетикою будуть веселі міми та ростові ляльки, вони ж і зададуть ритм гарного настрою. А любителі музики зануряться в мелодії світових і українських хітів у живому виконанні.

Дітвора зможе безкоштовно зробити аквагрим будь-якої складності на 1 поверсі в зоні Wi-Fi, а після – пограти в дитячій кімнаті з лабіринтом «Тарзана» або пройти канатну стежку в Мотузковому парку «Лазалка» (3 поверх, сектор «Малеча»).

Після розваг потрібно підкріпитися? На 1 поверсі Маркет молу можна організувати собі справжній гастротур і поласувати коронними стравами різних народів, просто відвідавши ярмарок «Смакуй світ». Крім того, на території «Даринку» працюють різні кав'ярні, кафе і вуличний фуд-корт.

Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом і багатьом іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас