Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Перші вихідні лютого на «Даринку»: музиканти, шоу з дресированими тваринами і казка для дітей

Перші вихідні лютого на «Даринку»: музиканти, шоу з дресированими тваринами і казка для дітей

2 і 3 лютого Маркет мол «Даринок» пропонує сховатися від похмурої погоди і відпочити в затишній атмосфері. У розважальній програмі вихідних: виступи музикантів, шоу з дресированими тваринами, казка для дітей, а також веселі фйоки, міми та ярмарок страв народів світу.

У суботу з 12:00 до 18:00 на головній сцені в зоні Wi-Fi світові і українські хіти виконають дуети: FRUMIN & GALAJDYUK, IVA SAX & ANY NET і Olesj & Anastasia. А в перерві музичної програми, з 15:00 до 15:40, відвідувачі побачать шоу з дресированими тваринами.

У неділю музичний марафон продовжиться і з 12:40 до 18:00 для гостей виступатимуть: OscarWilde, LadyDiamonds, соліст Lords of the Sound, соліст Elton Clapton і учасник проекту «Голос країни» Ігор Петров. Але відвідувачам з дітьми варто прийти раніше. Адже з 12:00 до 12:40 в зоні Wi-Fi дітлахам покажуть казку про зимові пригоди. Крім того, на 3 поверсі в секторі «Малеча» на постійній основі працюють: Мотузковий парк «Лазалка», який оцінить кожен мауглі, і дитяча кімната «Тарзанія» з лабіринтом.

Закріпити гарний настрій допоможе смачна їжа. На «Даринку» можна поласувати як стравами народів світу на ярмарку «Смакуй світ», так і соковитим шашликом, і овочами на грилі, заглянувши на вуличний фуд-корт біля 6 входу. Приємного апетиту і яскравих вихідних!

Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом і багатьом іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас