Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вихідні на «Даринку»: шоу «Лід і Вогонь», жива музика і казка для дітей

Вихідні на «Даринку»: шоу «Лід і Вогонь», жива музика і казка для дітей

Вихідні на горизонті, і саме час подумати про те, як же їх провести. Маркет мол «Даринок» вже приготувався зустрічати гостей і запрошує відпочити в цей уїк-енд разом. 9-10 лютого тут буде жива музика протягом усього дня, шоу «Лід і Вогонь», казка для дітей, а також виступи мімів, інтерактивні розваги з фйoками і твістер – фігурки з кульок безкоштовно. За хорошим сімейним відпочинком – на «Даринок».

9 лютого з 12:00 до 18:00 на головній сцені в зоні Wi-Fi з запальними ритмами виступить тріо «Amigos de UA», а KoloYolo і учасниця проекту «Голос країни» Анастасія Сирцова виконають світові і українські хіти. У перерві, з 15:00 до 16:00, гості побачать захоплююче шоу двох стихій - «Лід і Вогонь», в якому можна буде буквально потримати полум'я на долоні.

10 лютого з 12.00 до 13.00 для маленьких відвідувачів Маркет мол покаже повчальну казку про зимові пригоди. А після, з 13:00 до 18:00, на головній сцені виступлять вокалісти: Христина Лугова & Sarana, Gypsy Lyre Band і кавер-група Sun in Bit.

На 1 поверсі вже традиційно кожні вихідні працює ярмарок страв народів світу «Смакуй світ», а біля 6 входу – вуличний фуд-корт зі стравами на грилі. За додатковими розвагами для дітей можна заглянути на 3 поверх сектора «Малеча». Тут розмістилися: мотузковий парк «Лазалка» з канатною стежкою і дитяча кімната «Тарзанія» з лабіринтом.

Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом і багатьом іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас