Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Перша барахолка, присвячена коханню: Кураж Базар Love Actually

Перша барахолка, присвячена коханню: Кураж Базар Love Actually

Лютий - місяць, який можна присвятити коханню і очікуванню весни! Рівно посеред місяця, 16-17 лютого, відбудеться благодійна барахолка Кураж Базар Love Actually, присвячена коханню. Коханню до хлопця, дівчини, любові до батьків, тварин, планети, книг, їжі. Любові до себе.

Це буде перший Кураж Базар в 2019 році і вперше за всю історію він відбудеться в лютому. Любов до екології проявиться відмовою від пластикових пакетів на барахолці і від трубочок на фуд-корті.

Любов до людей - благодійними стравами на фуд-корті, прибуток від яких організатори в фонд "Життєлюб", який щодня готує гарячі обіди для 1000 пенсіонерів.

Любов до дітей - благодійною метою буде зібрати 300 тисяч гривень на установку інклюзивного дитячого майданчика на території 19-го павільйону ВДНГ. Всі охочі зможуть приходити і насолоджуватися дитинством з безмежними можливостями.

Любов до близьких можна буде висловити на барахолці і обрати подарунок - вінтажні речі або нові стильні товари. 350 продавців привезуть свої кращі товари, і всі зможуть знайти по-справжньому цінні і пам'ятні подарунки хлопцю, мамі, собаці, другу і собі.

На ресторанному фуд-корті буде панувати любов до їжі різних країн світу. Поціновувачам м'яса, ЗОЖа, веганам, солодкоїжкам і кавоманам буде що поїсти і випити. Всім, хто прийде зі своїм посудом, будуть робити знижки на їжу та напої.

В кінотеатрі будуть тільки романтичні фільми. У лекторії - вірші про любов.

Романтику транслюватимуть і діджеї - вони будуть ставити кращі пісні про любов. Кожен зможе танцювати, насолоджуватися і ностальгувати під улюблені хіти.

На Кураж Базар: Love Actually можна прийти з коханими, познайомитися на Speed Dating і одружитися на Banana Wedding з будь-ким, незалежно від статі, віку і стереотипів. Відзначити свою любов, знайомство, річницю або важливу подію можна буде татуюванням від крутого майстра. На парні тату буде акція.

Ангелами на Кураж Базарі будуть Діма Дір і Алла Клименко, Сабіна Мусіна і Пупсі Кіра. Продавати свої речі приїдуть Юлія Савостіна, Надя Дорофєєва, Женя і Лєра Галич. Діма Дір і Алла Клименко продаватимуть свою нову книгу.

Тарас Крупа з Перший Love Space проведе лекцію для дорослих, після якої вдома вже ніколи не буде нудно.

А в суботу о 21.00 відбудеться справжня дискотека з повільними танцями. Згадати шкільні дискотеки, запросити дівчат і хлопців, які сподобались і танцювати під улюблені пісні - це про любов до танців та музики.

У теплій інклюзивній дитячій кімнаті проведуть майстер-класи, з малюками гратимуть няні, і іграшок вистачить для всіх.

Робити добро простіше, ніж здається, а любов оточує нас усюди.

Давайте святкувати любов на Кураж Базар: Love Actually.

Приєднатися до заходу в фейсбуці:

https://www.facebook.com/events/389420101889516/

Коли: 16-17 лютого, 11:00 - 23:00

Де: 19 павільйон ВДНГ

Скільки: 100 грн (30 з них - на благодійність)

Для дітей до 12 років, людей з інвалідністю, іменинників, пенсіонерів, вагітних, ветеранів АТО вхід вільний.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас