Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Перший «Сток маркет» на «Даринку» в цьому році

Перший «Сток маркет» на «Даринку» в цьому році

З 21 по 24 лютого Маркет мол «Даринок» проводить перший «Сток маркет» в цьому році. Одяг – до 800 грн, взуття та пуховики - до 1200 грн. У вихідні до приємних знижок додасться насичена програма безкоштовних розваг: шоу «Magic Bubble», виступи кавер-груп, казка для дітей, а також розважальний мікс з мімами та фйoками.

В рамках «Сток маркету» десятки магазинів «Даринку» проводять тотальний розпродаж речей колекцій осінь-зима в одній локації – прикасовій зоні «Фуршету». А оскільки в найближчий тиждень синоптики обіцяють зниження температури, можливість вигуляти новий пуховик буде ще і в цьому сезоні. Час великих теплих покупок за приємними цінами оголошується відкритим.

Не шопінгом єдиним! Проводжаємо останні вихідні зими під запальні ритми. У суботу на головній сцені маркет молу виступлять: кавер-бенд OscarWilde, соліст Lords of the Sound і учасник проекту «Голос країни» Ігор Петров. А з 14:00 до 15:00 на гостей чекає яскраве шоу «Magic Bubble».

Розважальна програма неділі розпочнеться з дитячої «Весняної казки», початок – о 12:00. А музичний настрій дня ляже на плечі кавер-груп No Comments та FroLove Band.

Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом і багатьом іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас