Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

У Києві презентували спецвипуск журналу Новое время і 1+1 media – «Мрії заради життя»

У Києві презентували спецвипуск журналу Новое время і 1+1 media –  «Мрії заради життя»

Бізнес об’єднався навколо благодійної місії проекту Здійсни мрію

24 квітня, напередодні Всесвітнього дня бажань, у CEO Club Ukraine відбулась презентація колекційного спецвипуску журналу Новое время - «Мрії заради життя». Головним експертом видання став благодійний проект 1+1 медіа Здійсни мрію.

Спецвипуск «Мрії заради життя» є частиною потужної соціальної інформаційної кампанії 1+1 медіа, метою якого є навчити українців вільно мріяти заради поступу суспільства вперед.

На презентації зібралися впливові представники середнього та великого бізнесу, артисти шоу-бізнесу та лідери думок з різних сфер аби більше дізнатися про благодійність майбутнього та всеукраїнський рух мрій.

Зустрічали усіх ведучі 1+1 медіа та куратори Здійсни мрію Лідія Таран, Олександра Лобода та волонтер проекту Неля Шовкопляс. Серед спікерів були чарівники проекту: генеральний менеджер Ради Банківської групи Альфа-Банку Іван Світек, голова громадської організації «Освіторія» Зоя Литвин, а також співвласники мережі ресторанів PESTO CAFE Сергій Олексієнко та Дмитро Погребицький та ін.

Музикант Дмитро Шуров розповідав про свої мрії, а співачка та блогерка Jerry Heil заспівала пісню #моядитячамрія, присвячену арт-марафону проекту Здійсни мрію. Дівчатка гурту DETKI танцювали і співали і також ділилися з публікою своїми мріями. Також на презентації команда проекту представила NFC термінал для безконтактної (paypass) допомоги – 100% захищена благодійність.

«Ми вирішили зібрати на презентації тих людей, без яких проект Здійсни мрію не став би реальністю, – говорить директор маркетингових комунікацій 1+1 media та ідейний натхненник проекту Здійсни мрію Світлана Павелецька. – А також інших бізнесменів, які можуть приєднатися до співпраці з проектом у майбутньому. Ми, в 1+1 медіа готові до співпраці, щоб омріяні нами всіма зміни зробити реальністю».

За три роки проект Фонду «Ти не один» Здійсни мрію втілив у життя сотні мрій маленьких пацієнтів та залучив 3,7 млн благодійних коштів. Реалізація дитячих бажань відбулися у 24 містах 10 країнах світу! За ініціативи благодійного проекту Здійсни мрію в українських школах та лікарнях було проведено 7 000 Уроків мрій, на яких дітей вчать мріяти безмежно і вголос, відображати свої мрії в малюнках. Відтепер вони стають частиною новітньої системи освіти. Щомісячно про проекту Здійсни мрію дізнаються 32,7 мільйонів людей, а завдяки інформаційній підтримці журналу Новое время аудиторія зростає.

Серед партнерів Здійсни мрію ФК Реал Мадрид, ФК Атлетіко, ФК Динамо (Київ), Міністерство освіти, Міністерство закородонних справ України, Альфа Банк Україна, ДСНС, Adidas, Национальна Поліція Украины, Disneyland, Motiongate Dubai, Львівська майстерня шоколаду, МАУ, Turkish airlines, Pesto Café, Rozetka, Епіцентр, Укрзалізниця.

Повірили у силу мрії і стали чарівниками для маленьких підопічних проекту Здійсни мрію баскетболіст Майкл Джордан, Слава Медведенко, футболісти Кріштіану Роналдо, Лука Модрич, Андрій Ярмоленко, Даріо Срна, тренер збірної України по футболу Андрій Шевченко, Робот Софія, мотиваційний тренер Нік Вуйчич, режисер Ахтем Сеітаблаєв, венчурний інвестор AngelVest Марк Гінзбург, телеведучий Дмитро Комаров, співачка Тіна Кароль, популярні виконавці Monatik, Потап, група Время и стекло, Дмитро Шуров та інші.

У спецвипуску можна дізнатися практичні рекомендації від психологів та вчителів про те, як спонукати свою дитину мріяти. У ньому також розповідається про фрази, які ніколи не можна говорити своїм дітям, щоб не зруйнувати їх природнє уміння мріяти. Спеціального для цього видання було проведено інтерв’ю з Джамалою та Monatik, які поділилися своїми секретами мрій. Також у номері «Мрії заради життя» засновник найбільшої компанії зі створення комп’ютерних ігор Максим Слободянюк розповідає про свою дитячу карту майбутнього.

Спецвипуск поширюється разом з основним номером «Нового времени», який надійшов у продаж 18 квітня. Діджитал версія доступна за посиланням - https://magazine.nv.ua/journal/3361-journal-no-14.html

Мрійники створюють світ, в якому ми будемо жити. Усе найкраще у цьому світі починається з того, що хтось зробив трішки більше, ніж від нього очікували. А допомагаючи дитині у здійсненні її мрії, ми замінюємо її страх на впевненість, печаль на радість, а хвилювання надією! Ми впевнені, що щаслива і здорова нація починається з мрії ! Ставайте частинкою глобального світового руху, який змінює світ, зайшовши на сайт - wish.1plus1.ua!

Довідкова інформація:

Благодійний Фонд 1+1 медіа «Ти не один» заснований у 2017 році і об’єднує під своїм крилом три масштабні проекти: Здійсни мрію, Переможці, Право на освіту. Вони активно змінюють соціальну сферу та сприяють державним змінам, аби зробити життя українців кращим – https://fund.1plus1.ua/fund

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас