Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Не соромся емоцій: у Києві відкривається перша в Україні школа емоційного інтелекту

Не соромся емоцій: у Києві відкривається перша в Україні школа емоційного інтелекту

28 вересня у Києві запрацює «Емолект» (emolekt.com) — перша в Україні школа, яка спеціалізуватиметься на розвитку ЕІ у дітей. Її програми націлені на розвиток та контроль базових емоцій та на здобуття soft skills — навичок соціальної взаємодії, які важливі для формування майбутніх професійних вмінь. До них відносяться комунікабельність, стресостійкість, підвищення самооцінки, навички вирішення конфліктів.

У школі діють програми для дітей віком від 4 до 16 років, розроблені фахівцями з дитячої психології та педагогіки. Викладачі школи спрямовані на комплексний розвиток дитини і досягнення результатів спільними з батьками зусиллями.

Педагоги школи знайомлять дітей зі світом емоцій за допомогою мультяшних персонажів — емчиків. Вони мають набір візуальних характеристик, які відрізняють їх один від одного.

Оксана Писаренко, засновниця «Емолекту»:

У сучасному світі психологи дійшли висновку, що для людини важливо розвивати не тільки IQ, а й звертати увагу на емоції. Вміння сприймати, розвивати та розуміти емоції отримало назву емоційний інтелект (ЕІ). Високі показники ЕІ вказують на те, наскільки людина є емпатичною, задоволеною життям, та як вона поводитиметься у стресових ситуаціях.

Школа функціонуватиме за адресою: вул. Павлівська, 26/41.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/828857787515511/

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас