Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

ARTEFACT: Chernobyl 33 запрошує на відкриття першої медіа-арт виставки Чорнобиля

ARTEFACT: Chernobyl 33 запрошує на відкриття першої медіа-арт виставки Чорнобиля

Менше ніж за тиждень в Україні стартує масштабна міжнародна культурна подія, присвячена Чорнобилю, — медіа-арт виставка ARTEFACT: Chernobyl 33 на Річковому вокзалі.

Вперше в Україні буде презентовано 7 міжнародних та більше 12 українських експонатів медіа-арт художників, що працюють з сучасними технології медіа-арту, VR та AR-технологій, параметричною архітектурою, лазерними та проекторними інсталяціями. Музику зі звуків Чорнобиля для одного з експонатів створив Dub FX - всесвітньо відомий бітбоксер та хедлайнер Atlas Weekend.

Протягом 10 днів, з 26 вересня по 6 жовтня, виставка працюватиме з вільним входом у Річковому Вокзалі. Спеціально для цього тут відкриється абсолютно новий простір, що стане своєрідним порталом у Чорнобиль. Вхід на виставку ARTEFACT: Chernobyl 33 - вільний.

Головне завдання ARTEFACT: Chernobyl 33 — мовою сучасного мистецтва розповісти про інформаційну трагедію Чорнобильської катастрофи та переосмислити її роль в житті кожного та в минулому української нації: "Ми — не жертви, ми — герої, які пережили катастрофу і стали щитом для всієї Європи".

Виставка створювалась за участю міжнародного куратора Iury Lech, засновника іспанського медіа-арт фестивалю MADATAK:

"Щоб донести таку складну ідею, ми використовували яскраву, вражаючу і в той же час зрозумілу і доступну мову — мову сучасного мистецтва і новітніх технологій. ARTEFACT: Chernobyl 33 — це захоплюючий інтерактив з глядачем, де арт-об'єкти вражають не тільки візуально, а й своїм смисловим навантаженням", — каже Юрій Лех.

На виставці представлять 7 робіт міжнародних артистів і більше 12 українських, а також щоденну програму за участю електронних музикантів і перформерів.

ARTEFACT: Chernobyl 33 – не має вікових обмежень: тут буде цікаво і дорослим, і дітям. Це пізнавальний і захоплюючий проєкт, який дозволяє відвідувачам стати безпосереднім учасником дійства. Саме тому виставка ARTEFACT: Chernobyl 33 — свого роду віртуальний портал в Чорнобиль, де в ролі машини часу — нові технології та арт. А хто з нас не мріяв про таку подорож?

Чому потрібно обов'язково відвідати ARTEFACT: Chernobyl 33:

1. ARTEFACT: Chernobyl 33 — гучна й неординарна подія міжнародного масштабу. Медіа-арт виставка далі буде експонуватися у світі, а поки є можливість подивитися її абсолютно безкоштовно в Києві, а також потрапити на один з перформансів в залежності від дня відвідування.

2. ARTEFACT: Chernobyl 33 можна не тільки відвідати самому, а й замовити авторські та кураторські екскурсії для великих компаній — від 20 осіб. Для цього необхідно лише зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/5yYMVrJrdvyqkfXL7.

3. ARTEFACT: Chernobyl 33 — це перша культурна відповідь України на трагедію Чорнобиля. Вперше вона розглядається в такому контексті і за допомогою сучасних методів: з використанням нових технологій медіа-арту, цікавих сучасній людині.

Створювалася виставка ARTEFACT: Chernobyl 33 за підтримки Українського Культурного Фонду, Міністерства Культури України, Міністерства Інформаційної Політики, Українського Інституту, Галузевого державного архіву СБУ, Державного агентства з управління зоною відчуження, Музею Чорнобиля, медіа-арт резиденції Карбон, ГО Центр Прип'ять Ком.

З 27 вересня по 6 жовтня медіа-арт виставка буде працювати кожен день з безкоштовним входом з 11:00 до 21:00.

Ознайомитися з повним розкладом ARTEFACT: Chernobyl 33 можна на офіційному сайті виставки - facebook.com/events/1109606525916392.

27.09 - 6.10 з 11:00 до 21:00
Річковий вокзал
Поштова площа, 3
Вхід безкоштовний
Запис на безкоштовні екскурсії: https://forms.gle/5yYMVrJrdvyqkfXL7

Офіційні соцмережі ARTEFACT: Chernobyl 33:

https://www.facebook.com/ArtefactArtProject/
https://www.instagram.com/artefact.live/

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас