Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Перші вихідні листопада на «Даринку»: виступи кавер-гуртів і вистава для дітей

Перші вихідні листопада на «Даринку»: виступи кавер-гуртів і вистава для дітей

Відпочити під ритми фламенко і кубинської музики пропонує маркет-молл «Даринок» вже цими вихідними. У програмі розваг: кімната перетворення в монстра живі виступи кавер-виконавців, казка для дітей «Примхлива принцеса» й інтерактив від аніматорів «веселих чуваків».

У суботу, 2 листопада, з 12:00 до 15:00 для відвідувачів «Даринку» виступить київський Contemporary Jazz дует Alex&Elina. Музиканти діляться своєю творчістю як на території України, так і за кордоном, виконуючи популярну джазову музику останніх десятиліть. А з 15:00 до 18:00 на головній сцені в зоні Wi-Fi гурт Flamenco Fusion зіграють запальні композиції фламенко.

У неділю о 12:00 «Даринок» традиційно запрошує дорослих з дітьми відвідати безкоштовну костюмовану казку. Цього разу – це історія за мотивами чеських казок «Примхлива принцеса».

У музичній програмі дня – виступ SandroBand з 13:00 до 16:00. Сама назва колективу розкриває суть їхньої музики – народні кубинські мотиви. А з 16:00 до 18:00 Muse On виконає кавер-версії сучасних хітів світової естради.

А продовжуючи тему Halloween з минулих вихідних, на «Даринку» буде працювати кімната перевтілення в монстра. Майстри нанесуть будь-який грим, який тільки побажаєте. А потім можна сміливо лякати друзів на фестивалі «Вуличного їжі» SCARY FOOD, який буде проходити на території сусіднього «Арт-Заводу Платформа».

Детально ознайомитися з усіма розвагами, розкладом та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас