Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Топ 3 пристрої для "розумного" будинку від Lenovo

Топ 3 пристрої для "розумного" будинку від Lenovo

Компанія Lenovo під час виставки CES в Лас-Вегасі представила нові смарт-пристрої для будинку. Дивитися мультфільми в колі сім'ї допоможе новий планшет Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus 2-го покоління. Пристрій підтримує функції голосового помічника Google Assistant, режим Ambient Mode і обладнано "розумною" зарядною станцією. Знову і знову насолоджуватися улюбленими фотографіями дозволить фоторамка Lenovo Smart Frame з інтелектуальними функціями. Користувачі зможуть контролювати безпеку домашніх смарт-пристроїв з системою захисту Lenovo Connected Home Security, новим хмарним рішенням на платформі Lenovo Vantage.

Більше можливостей з Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus 2-го покоління

Новинка Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus 2-го покоління – універсальний повнофункціональний планшет, який працює на операційній системі Android. Завдяки режиму Ambient Mode пристрій можна використовувати як смарт-дисплей. Управляти голосом легко, адже планшет підтримує функції голосового помічника Google Assistant і "почує" вказівки власника з будь-якого кута кімнати*. Достатньо однієї команди, щоб переглянути записи з камер, включити музику, перевірити прогноз погоди або керувати домашніми смарт-пристроями.

Планшет комплектується "розумною" зарядною станцією. Вона утримує пристрій у вертикальному положенні, відновлює і зберігає заряд. Коли планшетом не користуються тривалий час, зарядна станція трансформує його в цифрову фоторамку, яка автоматично відтворює улюблені фото. Модель оснащена 10-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю Full HD (1920×1080 пікселів) з вузькими рамками (4,6 мм), тому переглядати шоу і грати в ігри буде ще більш захоплююче. Насичені звукові ефекти забезпечать 2 бічні динаміка з підтримкою технології Dolby Atmos®.

Потрібен планшет для всієї родини? Користувачі можуть створювати декілька облікових записів і активувати їх за допомогою функції розпізнавання обличчя. Доступ дітей до небажаного контенту батьки зможуть обмежити, налаштувавши режим Kid's Mode. До того ж, планшет обладнаний функцією захисту очей, яка допоможе всім членам сім'ї безпечно користуватися пристроєм тривалий час. "Розумний" гаджет відстежує позу користувача і, при необхідності, нагадує вирівняти спину. В автомобілі або автобусі планшет попередить про нерівні ділянки дороги і підкаже, коли краще відкласти пристрій в сторону.

Оживити найкращі спогади з Lenovo Smart Frame

З "розумною" фоторамкою Lenovo Smart Frame з 21-дюймовим дисплеєм користувачі зможуть частіше згадувати найцінніші моменти життя. На рамці кожен знімок буде виглядати як "живий" і пробуджувати приємні спогади. Завдяки матовому екрану з покриттям антивідблиску користувачі зможуть насолоджуватися улюбленими фото і відео при будь-якому освітленні. "Розумний" датчик підлаштовується до кількості світла в приміщенні і регулює яскравість зображення для приємного перегляду фото в кабінеті, вітальні або спальні. Достатньо налаштувати діапазон рухів рукою, щоб управляти відтворенням фото та відео.

Захоплюєтеся мистецтвом? Безкоштовний додаток дозволяє відтворювати на фоторамці сотні художніх творів. Технології штучного інтелекту вдосконалюють показ фото, автоматично створюючи колажі з найкращих зображень. Рамка обладнана спеціальним кріпленням, яке дозволяє повертати її на 90 градусів і переглядати фото в вертикальному або горизонтальному положенні. Щоб фоторамка краще підходила до інтер'єру, користувачі можуть вибрати колір і матеріали пристрою на смак.
 

Найкращий захист "розумного" будинку з Lenovo Connected Home Security

Турбуєтеся про кібербезпеку "розумного" будинку? Система Lenovo Connected Home Security захищає домашні смарт-пристрої від хакерських атак, шпигунства за сім'єю і крадіжки особистої інформації. Новинка отримала програмне забезпечення Lenovo Vantage версії 3.1.1, що працює на базі платформи Coronet і доступна всім користувачам пристроїв і ПЗ від Lenovo. Система захисту відстежує гаджети, підключені до домашньої мережі, і попереджає про несанкціонований доступ сторонніх осіб до них. Lenovo Connected Home Security сповіщає користувачів про можливі загрози, таких як хакерські і фішингові атаки, і допомагає залишатися захищеними за допомогою індивідуальних інструкцій.

Користувачі можуть самостійно вибрати, які гаджети моніторити: планшети, смарт-годинники і дисплеї або інші домашні пристрої з інтелектуальними функціями. Звикли користуватися планшетом вдома? Користувачі можуть змінити налаштування і зробити планшет на ОС Android головним центром управління системи Lenovo Connected Home Security замість компьютера**.

* Функцію розпізнавання голосу Google Assistant на Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus 2-го покоління рекомендується використовувати на відстані до 3 метрів.

** Програмне забезпечення Lenovo Vantage встановлено на всіх пристроях Lenovo, що працюють на ОС Windows 10, включаючи YOGA, ideacentre і ideapad. Щоб використовувати планшет на ОС Android як головний центр управління системою захисту Lenovo Connected Home Security, потрібно завантажити безкоштовний додаток в Android Store або Google Play Store.

LENOVO, YOGA, IDEAPAD і IDEACENTRE є торговими марками Lenovo. ANDROID і GOOGLE ASSISTANT є торговими марками Google LLC. WINDOWS є торговою маркою корпорації Microsoft. DOLBY ATMOS є зареєстрованим товарним знаком Dolby Laboratories, Inc. Назви інших товарів і послуг можуть бути товарними або сервісними марками інших компаній і належать їх власникам. © 2020, Lenovo Group Limited.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас