Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Куди піти на вихідних з дітьми: шоу мильних бульбашок і лялькова вистава на «Даринку»

Куди піти на вихідних з дітьми: шоу мильних бульбашок і лялькова вистава на «Даринку»

Зустріти останній місяць зими за казковими розвагами й живою музикою пропонує столичний маркет-молл «Даринок». 1-2 лютого гості зможуть побачити яскраве шоу з мильними бульбашками, відвідати лялькову виставу й потанцювати під світові хіти в джазовій обробці. Програма вихідних – безкоштовна. Місце проведення – зона Wi-Fi.У суботу хедлайнером розважальної програми стане леді Bubble, яка покаже магічні трюки з гігантськими мильними бульбашками, димом і вогнем. Обережно, спойлер: шоу здивує не тільки дітей, а й дорослих. Чаклувати над наповненням прозорих куль різними складовими гості будуть разом з Bubble з 15:00 до 15:30.

А в цей же час у неділю відвідувачів запрошують до перегляду лялькової вистави «Країна чудес» – яскраві костюми, колоритні персонажі і постановка, яка надихає.

Уже традиційно вихідні на «Даринку» не проходять без живої музики. З 12:00 до 18:00 на головній сцені виступатимуть кавер-виконавці: IvaSax&AnnyNet, EnerJazz, Silver Breathe, Yariko & Nikitarista.

Відсутність снігу – не привід відмовлятися від зимових активностей. Тим більше, що після шопінгу й розважальної програми відвідувачі маркет-моллу можуть заглянути на територію вуличних розваг біля 6 входу. Організатори пропонують покататися на ковзанах, в машинках на автодромі, спуститися з тюбінгу, постріляти в тирі й розважитися на різних мініатракціонах.

Біля 6 входу «Даринку» також працює вуличний фуд-корт, який пропонує: соковиті м'ясо й овочі на грилі, ароматну випічку, узбецький плов, солодощі, а також різноманітне меню напоїв з головним героєм зимових вечорів – глінтвейном.

Детально ознайомитися з усіма розвагами, розкладом та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас