Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Цікаві факти про тіло та все про звук у науковому шоу «Шо? Як?»

Цікаві факти про тіло та все про звук у науковому шоу «Шо? Як?»

У неділю о 8:15 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ вийдуть свіжі випуски наукового шоу для дітей «Шо? Як?».

Юні глядачі дізнаються багато цікавого про людське тіло і як спорт впливає на нього, а також все про звук: як він виникає та його можливості. Нові серії, як завжди, будуть сповнені цікавих і яскравих експериментів.

Нове науково-популярне шоу «Шо? Як?» знайомить юних глядачів зі світом несподіваних відкриттів і наукових експериментів. До світу захопливої науки запрошують роботеса Юкі та її помічник, генетик і геронтолог Олександр Коляда. Разом вони пояснюють із наукового погляду природу різноманітних явищ, із якими ми стикаємося щодня, супроводжуючи пояснення прикладами й практичними експериментами.

Після перегляду кожної програми можна взяти участь у конкурсі: усі охочі можуть дати відповідь на питання від роботеси Юкі за посиланням під відео на ютуб-каналі. За найцікавішу відповідь переможці одержать подарунки від команди проєкту. Результати конкурсу оголошують кожного наступного тижня.

Дивіться одразу дві серії дитячої програми «Шо? Як?» щонеділі о 8:15 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ із повтором щосуботи о 8:20.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас