Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Уперше в Києві: на «Даринок» заїхав цирк на воді

Уперше в Києві: на «Даринок» заїхав цирк на воді

З 11 вересня й протягом місяця, кожні п'ятницю, суботу та неділю на території столичного маркет-моллу «Даринок» працюватиме гастролюючий цирк під куполом з програмою на воді «Пірати й монстри». Об'їздивши всю Україну, команда з 25 артистів вперше презентує виставу в Києві. Цирк розташувався на парковці «Даринку» біля 5 входу.

Що в програмі?

Циркачі виступлять над водою, у воді й під водою, використавши найбільший в Україні пересувний 10-метровий басейн і 50 тон води. Доповнять WOW-ефект величезний восьминіг з 6-метровими щупальцями, тонкі блискавки «МегаТесла-шоу», язики полум'я фаєр-шоу, ритмічний танець фонтанів і неонове багатобарв’я, в якому повітряні гімнасти перетворяться на рибок. А також батутисти, фокусники, жонглери в стилізації захоплюючої піратської історії. Приготуйтеся зануритися в чарівний світ підводного царства під куполом площею 900 кв. м.

Графік виступів

Кожні п'ятницю, суботу та неділю з 11 вересня до 4 жовтня.

Щоп’ятниці – один виступ о 18:00.

Щосуботи та щонеділі – два виступи: о 15:00 і 18:00.

Заходи безпеки

Усі виступи відповідатимуть офіційним правилам соціальної дистанції і гігієни, включаючи можливість дотримання мінімальної відстані між гостями. На вході відвідувачам будуть вимірювати температуру й контролювати наявність захисних масок.

Ціни

Квитки від 180 до 350 грн.

Дітям до 3-х років – вхід безкоштовний.

Акційна пропозиція: при купівлі одного квитка на 3 ряд, другий квиток – у подарунок.

А як щодо традиційної розважальної програми на «Даринку»?

12-13 вересня маркет-молл проведе свято ляльок і принцес, яке вже встигло зарекомендувати себе в минулому році й отримало безліч приємних відгуків від відвідувачів. Організатори пропонують батькам підтримати тематику заходу й наряджати дівчаток в найгарніші сукні. У плані активностей: безкоштовні майстер-класи зі створення корони і фотореквізиту в стилі іграшок LOL, блискучий аквагрим, парад ростових ляльок, а також фотозона, конкурси та подарунки кожній принцесі.

цікаві вихідні на Даринку

Крім того, магазин «Лавка художника» проведе заключну серію безкоштовних майстер-класів на території шкільного ярмарку (2 поверх зали 3D). Яка, до слова, зачиняється 13 вересня. Графік майстер-класів:

11 вересня

• 12:00-15:00 – створення прикраси з полімерного моделіну
• 15:00-18:00 – живопис акриловими глянцевими фарбами

12 вересня

• 12:00-15:00 – зістарювання скляної основи, декупаж і створення тріщин кракелюрним лаком
• 15:00-18:00 – стильна брошка з ефектом мерехтіння за допомогою полімерного моделіну

13 вересня

• 12:00-15:00 – підвіска у формі бургера за допомогою полімерного моделіну
• 15:00-18:00 – тонування гіпсової фігурки

Детально з програмою розваг маркет-моллу можна ознайомитися за телефоном (044) 461 88 13 та на сайті «Даринку». Також слідкуйте за новинами на сторінках соцмереж Facebook й Instagram.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас