Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

KAZKA про «Звуки Чорнобиля»: «Ми спробуємо зберегти пам’ять про Чорнобиль за допомогою музики»

KAZKA про «Звуки Чорнобиля»: «Ми спробуємо зберегти пам’ять про Чорнобиль за допомогою музики»

Український електро-фольк гурт KAZKA приєднався до соціального музичного проєкту «Звуки Чорнобиля». Гурт отримав доступ до колекції̈ звуків, які були записані у Зоні Відчуження українським медіа художником Валерієм Коршуновим, автором проєкту ARTEFACT, та створить на їх основі власну композицію до тематичного альбому, присвяченого переосмисленню аварії. Разом у проєкті візьмуть участь 10 українських та міжнародних музикантів, а молоді та відомі режисери країни створять відеокліпи до їх композицій.

«Трагедія на Чорнобильській АЕС — це катастрофа, яка залишила глибокі рани на тілі нашої планети. Час вже не повернути назад, але пам'ятати — це обов'язок усіх наступних поколінь. Тому, завдяки цьому крутому проєкту, ми спробуємо зберегти пам’ять про Чорнобильську трагедію назавжди за допомогою музики», — коментує Олександра Заріцька, солістка гурту.

KAZKA — перший україномовний гурт, що потрапив до десятки міжнародного чарту SHAZAM, та один із рекордсменів серед українських артистів в YouTube, що має майже 600 мільйонів переглядів своїх кліпів. Сингл із дебютного альбому «KARMA» «Плакала» свого часу очолив музичні рейтинги в десятці країн, серед яких: Україна, Латвія, Болгарія, Білорусь, Росія, Туреччина, Колумбія та інші, та побив безліч музичних рекордів в країнах СНД.

Відео до пісні «Плакала», KAZKA: https://youtu.be/5Fv19KVVya8

“Останні роки ми бачимо тенденцію на поновлення уваги до української народної музики та пошуків коріння. Це вкрай важливо для самоусвідомлення українців як нації та відповідає базисам сталого розвитку культури. Але важко осучаснити народні співи так, щоб не впасти у прірву шароварщини, ще складніше — зацікавити сучасну молодь, хіпстерів і знайти спільну мову зі старшим поколінням.

Тож на успішному прикладі творчості та свідомого відношення до нашої культури гурта KAZKA ми бачимо, що таке можливо. Радий участі цього гурту у проєкті та можу сказати, що нова пісня вже у роботі, тож найближчим часом ми зможемо про неї розповісти більше та невдовзі відвідаємо Зону Відчуження, після чого презентуємо відеокліп на цю нову пісню!”
— коментує творчий куратор проєкту Валерій Коршунов.

Раніше у лайнапі альбому “Звуки Чорнобиля” анонсували: Сергія Міхалка (BRUTTO, Ляпис-98), Олександра Чемерова (Димна суміш, The Gitas), співачку Стасік (Анастасія Шевченко), співачку та бандуристку KRUTЬ, електронний гурт “Вагоновожатые” та міжнародних артистів — кращого бітбоксера світу та хедлайнера Atlas Weekend — Dub FX й номінанта на Ґреммі, французького продюсера — Крістофа Етьє. Більше про них можна дізнатись у соціальних мережах проєкту у Facebook та Instagram.

Проєкт реалізується компанією Лавіна Концерт за підтримки Українського Культурного Фонду та за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Національного Музею Чорнобиля, МГО «Центр ПРИПЯТЬ.ком», МГО «Європейський Інститут Чорнобиля» та проєкту ARTEFACT.

Відео-анонс проєкту: https://youtu.be/VyO1JAxXJEc

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 р. як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.

Сайт: ucf.in.ua Facebook: https://www.facebook.com/ucf.ua/

Очікуємо на нові анонси та композиції!

Слідкуйте за проєктом у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/SoundsOfChernobyl

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас