Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

EVE.calls проводить загальнонаціональну новорічну кампанію "Дзвінок Діду Морозу"

EVE.calls проводить загальнонаціональну новорічну кампанію "Дзвінок Діду Морозу"

Відтепер Діду Морозу можна зателефонувати, адже дива трапляються під Новий рік.

Компанія EVE.calls – експерт з розробки та впровадження штучного інтелекту в сфері бізнес комунікацій — ініціювала проект "Дзвінок Діду Морозу". Починаючи з 23 грудня абоненти Vodafone та Київстар можуть зателефонувати на короткий номер 2021 і особисто поспілкуватися з Дідом Морозом, загадати бажання і розповісти про свої мрії. "Гаряча лінія" працюватиме до 1 січня 2021 року.

На іншому кінці лінії чекатиме на дзвінок створений фахівцями EVE.calls розумний голосовий робот, з великим словниковим запасом і природним голосом Діда Мороза. В діалозі він запитає в співрозмовників, як їх звати, як вони поводилися у цьому році і що вони бажають загадати на Новий рік (сценарій розмови залежить від віку співрозмовника).

Проект стартує напередодні Нового року вже четвертий рік поспіль. У попередні роки "Дзвінок Діду Морозу" викликав величезний резонанс у бажаючих поспілкуватися з Дідусем. За 2017-2019 роки на "гарячу лінію" загалом зателефонувало 5 млн осіб.

"У дитинстві ми любили отримувати подарунки на Новий рік, часто загадували бажання і писали листи Діду Морозу. У багатьох з нас була мрія – особисто поспілкуватися з ним. І щоб допомогти батькам здійснити мрії своїх дітей, у нас з командою EVE.calls виникла ідея створити голосовий робот Діда Мороза. У складному для всіх 2020 році ми запустили цей проект, щоб подарувати дітям і їхнім батькам позитивні емоції, підняти настрій, дати можливість помріяти і загадати бажання на Новий рік. Дуже хочеться, щоб ця акція порадувала дітей та їхніх батьків", - розповів Олексій Скрипка, український ІТ-бізнесмен та засновник компанії EVE.calls.

До новорічної ініціативи приєдналися партнери EVE.calls, провідні оператори мобільного зв'язку України – Vodafone та Київстар. Поспілкуватися з Дідом Морозом можна буде за коротким номером 2021, розмова коштуватиме всього 50 копійок. Також спонсором проекту є компанія Wise IT – експерт з комплексних технологічних рішень, ліцензування ПО і IT-послуг у сфері штучного інтелекту.

Подаруйте своїй дитині радість спілкування з Дідом Морозом і віру в диво – наберіть короткий номер 2021 з 23 грудня по 1 січня!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас