Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Увага!!! Розігруємо квитки на святкування Дня Закоханих в «Парку Київська Русь»!

Увага!!! Розігруємо квитки на святкування Дня Закоханих в «Парку Київська Русь»!

13-14 лютого Древній Київ у «Парку Київська Русь» підготував яскраву романтичну програму, що буде цікавою як закоханим, так і сім'ям із дітьми.

У «Парку Київська Русь» на відвідувачів чекає справжня романтика Середньовіччя з катанням на породистих конях, давньослов’янськими розвагами, кінними виступами та смачними середньовічними стравами та напоями.

За в'їзною брамою Древнього Києва гостям відкриється справжнє, живе середньовічне місто, з оборонними спорудами, князівськими теремами та трибунами, садибами давніх киян, величезними облоговими знаряддями та турою древніх вікінгів. Є навіть відтворена діюча дерев'яна Василівська церква Х століття, в якій можна організувати вінчання.

У Князівстві все просочене середньовічною романтикою! Не дарма саме тут багато чоловіків зізнаються в коханні, виїжджаючи на «білому коні» в обладунках.

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Древній Київ розташований у 45 хвилинах їзди від Києва сучасного - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com

Виграйте пару квитків на романтичне святкування Дня Валентина в Древньому Києві!

«Парк Київська Русь» розігрує три пари квитків на романтичну подію – святкування Дня Валентина в Древньому Києві! Щоб взяти участь у розіграші, вам необхідно виконати 2 прості кроки:

1. Поставити «Подобається» на сторінці «Парку Київська Русь» у фейсбук: https://www.facebook.com/parkkyivrus/

2. Залишити коментар під анонсом розіграшу в нашій групі в фейсбук – https://www.facebook.com/parkkyivrus/, позначивши в ньому людину, з якою ви хотіли би відвідати захід. Кількість коментарів не обмежується.

У розіграші беруть участь коментарі, опубліковані до 11 лютого включно. Розіграш відбудеться в п'ятницю, 12 лютого, за допомогою сервісу random.org. Результати будуть опубліковані в той самий день.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас