Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

У стилі «Красуня і Чудовисько»: Даринок проведе святкування Дня закоханих

У стилі «Красуня і Чудовисько»: Даринок проведе святкування Дня закоханих

13 і 14 лютого маркет-молл «Даринок» перенесе гостей в одну з найромантичніших історій кохання – казку «Красуня і Чудовисько». Гості зустрінуть Белль й звіра, Люм’єра й Гастона; зможуть посидіти за чаюванням, як у середньовічному замку, і власноруч зробити велику вічну троянду на тематичному майстер-класі. Усі активності – безкоштовні.

Зі сторінок казки Шарля Перро зійдуть усі головні герої. І з 12:00 до 18:00 у зоні Wi-Fi проведуть багато чарівних розваг. Біля сцени управляти святом будуть Гастон, Белль і Чудовисько, щоб усі відвідувачі поринули в шоу мильних бульбашок, скуштували смачної солодкої вати, нанесли яскраві тимчасові тату й позували для сімейного альбому перед фотобоксом, який відразу ж порадує моделей яскравими роздрукованими фотографіями.
день закоханих на Даринку
А жонглери, барабанщики й аніматори тільки доповнять атмосферу й проведуть віртуозні променади на «Даринку» з 12:30 до 17:30.

Якщо не встигли підготувати подарунок своїй другій половинці або просто любите майструвати власноруч – з 12:00 до 18:00 у зоні Wi-Fi буде проходити майстер-клас зі створення вічних троянд з гофрованого паперу.
день закоханих на Даринку
Фанатам квестів також буде чим зайнятися. «Даринок» підготував інтерактивні завдання: відгадуйте локацію на території маркет-моллу за ребусом, фотографуйте це місце й отримуйте призи. Деталі й завдання гості знайдуть на інфостійках біля 1 і 6 входів.

Беручи участь у розважальній програмі та в квесті, відвідувачі отримають місцеву валюту – «хеппіки», які можна обміняти на справжні подарунки в «Хеппі шопі». Призи, як і «хеппіки», можна також виграти, покрутивши колесо фортуни біля 6 входу.
день закоханих на Даринку
Івенти на «Даринку» проходять з дотриманням протиепідемічних заходів безпеки.

Крім того, в маркет-моллі до 28 лютого включно продовжує діяти акція #КАПУСТАнаШОПІНГ, у межах якої покупці за реєстрацію чеків можуть виграти сертифікати на шопінг на суму 3 000, 5 000 або 10 000 грн. Усього буде розігруватися 500 тисяч гривень сертифікатами. Офіційні правила акції за посиланням – https://docs.google.com/document/d/1GmnlhrPH0ArHFjkzyC3RX8_gel7wyvVlTO-rnp3Dbtc/edit.
день закоханих на Даринку
Детально з програмою активностей маркет-моллу «Даринок» можна ознайомитися за телефоном (044) 461 88 13 та на сайті – darynok.ua. Також слідкуйте за новинами на сторінках в соцмережах Facebook і Instagram.

Маркет-молл «Даринок» знаходиться на Лісовому масиві, вул. Магнітогорська, 1а (станція метро «Лісова»). Працює щодня з 10:00 до 21:00.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас