Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Віртуальна гра, яка допоможе озеленити планету. Нова акція від мережі «Фора»

Віртуальна гра, яка допоможе озеленити планету. Нова акція від мережі «Фора»

Сучасні діти люблять ігри у ґаджетах, але ж важливо привернути їхню увагу до навколишнього середовища. Виявляється, ці речі можливо поєднати: віртуальна гра може приносити реальну користь природі.

У мережі магазинів «Фора» запустили соціально-екологічний проєкт «Джойки». Його місія — навчити дітей турбуватися про довкілля. Грати потрібно у мобільному додатку, а результатом акції стане висадження справжніх дерев.

Хто такі Джойки і як вони допомагають природі?

Joykis, або Джойки — це маленькі, невидимі неозброєним оком істоти, які живуть навколо нас і піклуються про нашу планету. Діти можуть побачити їх, використовуючи безкоштовний мобільний додаток JOYKIS.

Є чотири команди Джойок: лісові, водні, повітряні й міські персонажі. Кожна команда відповідає за чистоту довкілля у своєму середовищі. Знайомлячись із Джойками, діти вчаться дбайливо ставитися до навколишнього середовища, зокрема не смітити на природі й правильно сортувати сміття вдома. Для повної колекції потрібно зібрати 24 картки.

Щоб розпочати знайомство з Джойками, потрібно:

• зробити покупки у мережі «Фора» на суму від 99 грн;

• отримати сашет із карткою, що оживає;

• збирати картки в одному альбомі та «оживляти» екогероїв за допомогою додатку JOYKIS у Google Play або App Store: новий герой — нова гра у доповненій реальності, яка вчить сортувати сміття.

Окрім того, що гра вчить дітей сортування, у неї є і глобальна мета — озеленити планету. Наприкінці кожної гри Джойка видає дитині певну кількість насіння, яке можна витратити на озеленення довкілля. За зібране у грі віртуальне насіння мережа «Фора» висадить справжні дерева після закінчення акції.

Гра розрахована передусім на дітей 3-8 років та їхніх батьків. І звісно, на всіх небайдужих до стану навколишнього середовища, хто хоче допомогти озеленити міста у такій ігровій формі.

Акція триватиме з 1 квітня до 23 травня 2021 року. Більше дізнавайтеся на офіційному сайті компанії – fora.ua, сторінках «Фори» у Facebook та Instagram.

«Фора» — мережа продуктових магазинів, яка успішно працює на ринку України з 2002 року. Мережа нараховує понад 265 магазинів, які розташовані переважно у Києві та Київській області, а також у Чернігівській, Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій, Черкаській, Полтавській, Сумській областях. З 2020 року «Фора» розвиває інтернет-магазин shop.fora.ua

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас