Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

26 КВІТНЯ СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕЛЕНДЖ ЗІ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ШКІЛ

26 КВІТНЯ СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕЛЕНДЖ ЗІ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ШКІЛ

Запрошуємо заклади загальної середньої освіти приєднатися до Фуд челенджу – челенджу на тему «Здорове харчування».

Організатори: ГО Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» (м.Київ) за підтримки Міжнародного фонду «Монделіс».

Реєстрація шкіл триває до 25 квітня включно.

Форма реєстрації: https://healthy-schools.org.ua/reiestraciya/

Фуд челендж – останній із трьох челенджів, до яких школи долучаються у 2020-2021 навчальному році в рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». У листопаді-грудні 2020 року школи брали участь у першому – Спортивному челенджі: https://cutt.ly/8cDkRK7, а в лютому-березні у другому – Хеппі челенджі: https://cutt.ly/AvTMG3D.

За 3 роки діяльності навколо програми об’єднались 900 шкіл, 35 тис. вчителів та більше 250 тис. учнів зі всієї України!

Мета програми: розвиток здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров'я.

Фуд челендж допоможе зацікавити школярів здоровим харчуванням й продемонструє, що здорова їжа – це легко, смачно й різноманітно.

На учасників чекають цікаві завдання, підбірки корисної інформації, зустрічі з експертами, креатив та співпраця всередині шкільної спільноти задля формування корисних звичок.

Челендж триватиме 4 тижні: з 26 квітня по 24 травня. Протягом цього часу школи виконують креативні завдання та проводять активності на тему здорового харчування, які оцінюють й коментують експерти програми.

За результатами оцінок, 5 найактивніших шкіл отримають гранти загальною сумою 90 000 гривень на закупівлю обладнання для лабораторій з природничих й технічно-математичних (STEM) наук.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас