Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

For Mom: зберігаючи важливі моменти

For Mom: зберігаючи важливі моменти

До Дня Матері ювелірний дім SOVA презентував лімітовану капсульну колекцію For Mom.

Всі ми пам’ятаємо невимушені прикраси з яскравих намистинок, які ми майстрували в дитинстві. Такі браслети були найкращим подарунком для мами, адже були зроблені нами власноруч, в тих прикрасах відчувалася щирість та душа. Вони були символом нашого особливого зв’язку з мамою. Ювеліри SOVA надихнулися зворушливим трендом з дитинства та створили лімітовану капсульну колекцію до Дня Матері – For Mom.

До колекції увійшло чотири види прикрас – два кольє та два браслети. Для прикрас капсульної колекції ювеліри SOVA обрали п’ять різних каменів яскравих кольорів, що нанизані на золотий ланцюжок – малахіт, лазурит, кварц, білий та блакитний гауліт.

“Команда SOVA з трепетом щороку чекає Дня Матері, адже для нас це важливе свято. Щороку ми презентуємо капсульну колекцію, яка має особливе значення.

Ми хочемо повернути наших клієнтів у зворушливі спогади з дитинства, коли вони самі робили такі наївні прикраси в подарунок для мами. До того ж, нові реалії створюють нові тренди. Люди потребують барв та яскравих емоцій – саме це ми відобразили в нашій весняній колекції до Дня Матері For Mom”,
– розповідає Анна Коваль, директор з маркетингу та продажів SOVA.

Прикраси For Mom виглядають зворушливо та тендітно, але водночас відображають відразу кілька трендів літнього сезону – яскравість, деталізацію, нагадують великі намистинки, що перегукуються з бісером. Прикраси з колекції точно стануть яскравим акцентом, а імітація handmade деталей додасть легкості, невимушеності та свята образу.

Всі камені зібрані на тендітному ланцюжку з білого або жовтого золота та мають подовжувач від замка з символом маминої турботи – тендітним серцем.

Кольє та браслети мають золоті намистинки у формі куба з особливим написом – на кожному боці емаллю вигравіювані літери, які складаються у слово «МАМА», незалежно з якого боку ви дивитеся. Обирайте, яке поєднання ідеальне для вас – біла емаль з жовтим золотом або чорна емаль з білим.

Колекція For mom за посиланням: https://bit.ly/32XuCsM

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас