Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

У Києві визначили перших суперфіналістів спільного проєкту ЮНІСЕФ та Євгена Клопотенка “Граїмо”

У Києві визначили перших суперфіналістів спільного проєкту ЮНІСЕФ та Євгена Клопотенка “Граїмо”

Чотирнадцять підлітків з дев’яти міст України зустрілися у Києві, щоб позмагатися у першому півфіналі гри з популяризації здорового харчування “Граїмо”, створеної в рамках спільного проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ініціативи з поліпшення культури харчування Cult Food шеф-кухаря Євгена Клопотенка.

Саме молоді хлопці та дівчата з Чорноморська, Вознесенська, Знам'янки, Києва, Корсунь-Шевченківського, Вінниці, Хмельницького, Вишневого та Сновська набрали найбільшу кількість балів у онлайн-форматі гри “Граїмо”, виконуючи завдання, які щотижня отримували у чат-боті.

У восьми конкурсах гри півфіналісти:

• збирали тарілку здорового харчування;
• досліджували вміст цукру у напоях;
• відгадували назви корисних страв за емоджі;
• дізнавалися, з яких інгредієнтів складаються корисні страви.

Капітанами команд півфіналістів стали популярні TikTok-блогерки Анна Гуменюк @study.with.hanna та Дар’я Ситнікова @dashok_hahaha. Вони допомогали учасникам блискавично пройти кожне завдання та отримати шалену порцію позитивних емоцій.

В результаті змагання перемогу та право зіграти у суперфіналі виборола команда “Морквинки” у складі Фроленкової Соломії (Хмельницький), Барсук Уляни (Чорноморськ), Гулько Назара (Хмельницький), Ткач Злати (Київ), Мартинової Марії (Київ), Рисак Анастасії (Вишневе) та Тулуп Павла (Сновськ).

На другому місці команда “Перці” (Барсук Дар'я (Чорноморськ), П'ятківська Евеліна (Вінниця), Сидоренко Аліна (Хмельницький), Колодяжна Яна (Знам'янка), Фазульянов Георгій (Вінниця), Сушко Іван (Вознесенськ) та Щербань Поліна (Корсунь Шевченківський).

"Побачила оголошення про гру на сторінці Євгена та вирішила зіграти, чому б ні. Не очікувала, що потраплю у півфінал і, тим паче у суперфінал, - говорить Злата Ткач з Києва. - Я дуже люблю готувати і цікавлюся кулінарією, але навіть для мене буде багато цікавої нової інформації".

"В мене була дуже класна команда – був радий разом з ними проходити всі конкурси та разом дізнаватись щось нове. Наприклад, сьогодні я дізнався про таку страву, як рататуй. Обов'язково спробую приготувати його вдома", - розповідає Павло Тулуп зі Сновська.

Проєкт “Граїмо” стартував у середині липня та вже об’єднав понад 12 тис. підлітків з 27 міст України. Мета проєкту — в ігровому форматі навчити молоде покоління (підлітків 10-17 років) основам здорового харчування. Молодь має можливість як відвідати гру особисто у молодіжному центрі свого міста, так і доєднатися до гри онлайн, зареєструвавшись у чат-боті https://t.me/Grayimo_bot. Щомісяця організатори визначають переможців гри, які отримують шанс приїхати у столицю та поборотися за право стати суперфіналістами.

“Я дуже хочу, щоб всі підлітки усвідомили, що здорове харчування — це не про дієти. Це завжди про вибір продуктів, збалансований раціон, розуміння, що таке здорова тарілка, і як це в комплексі впливає на наш організм”, — відзначив шеф-кухар Євген Клопотенко.

Попереду інших учасників проєкту “Граїмо” чекає ще два півфінали, тож встигніть зареєструватися у чат-боті. У фіналі всі переможці будуть запрошені до Києва на супергру з Євгеном Клопотенком.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас