Допомогти таким родинам вже зголосилися більше 4000 ґіверів із 25 країн світу — навіть із далекої Австралії. Деякі малюки вже отримали такі бажані іграшки від небайдужих людей. Але ще чимало дітей чекають та сподіваються, що їхня мрія здійсниться. Тому організатори закликають всіх небайдужих долучатися.
![Circle of Toys](/images/articles/images/2023/%D0%A1%D0%BE%D0%A2120224-1.jpg)
Для цього достатньо зареєструватися на платформі circleoftoys.online ознайомитися із заявками та обрати ті, що запали в серце. Особливість проєкту полягає в тому, що відправник надсилає іграшку напряму конкретній родині, без посередників. Кожен охочий може обрати одну чи декілька заявок та відправити дитині саме те, про що вона мріє.
До участі у проєкті запрошують не тільки окремих осіб, а й бізнес-структури. Компанії мають можливість підтримати ініціативу, ставши її партнерами, та зробити свій внесок у створення дива для дітей. Це може бути не лише передача іграшок. Наприклад, нещодавно київський ТРЦ Gulliver підтримав ініціативу, безкоштовно розмістивши рекламу проєкту на своєму фасаді.
![Circle of Toys](/images/articles/images/2023/%D0%A1%D0%BE%D0%A2120224-2.jpg)
Щоб дізнатися більше про проєкт і взяти в ньому участь, відвідайте сайт Circle of Toys.