Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Безкоштовна зустріч з професійним психологом від Жіночого клубу

Безкоштовна зустріч з професійним психологом від Жіночого клубу

16 березня о 15:00 Жіночий клуб у Gorodok Gallery (просп. С. Бандери, 23) проводить для всіх бажаючих безкоштовну зустріч з професійним психологом Альоною Лук'яненко. Загальна тема зустрічі "Як зберегти спокій та себе".

Психолог Альона Лук'яненко має ступінь магістра психології, спеціалізується на кризових та сімейних проблемах, cексолог, коуч, бізнес-тренер, працює у позитивному методі психотерапії та Транзактному аналізі, має досвід, як ведуча груп підтримки та івентів.

На безкоштовній зустрічі Жіночого клубу Альона розкриє перед учасниками методи полегшення тривоги, навчить, як підтримувати себе та близьких у стресових ситуаціях, а також проведе роботу з метафоричними картами, що допоможе краще розуміти свої емоції та почуття.

Учасників запрошують до теплого зігріваючого простору у підтримуючому колі, де їх розуміють, не засуджують, вислуховують, приймають, де можна поділитись своїми думками, досвідом, переживаннями, страхами і за необхідності отримати професійну допомогу.

“Такі зустрічі необхідні кожній людині, як ранковий душ, як гігієна душі для збереження своєї психіки у наш складний час”, - каже Альона Лук'яненко.

Безкоштовна участь за умови реєстрації: https://forms.gle/4tY66bVxvcoCxvxYA
Коли: 16 березня
Час: 15:00
Де: ТЦ GORODOK Gallery, пр-т С. Бандери, 23.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас