Марія Скрипченко, відвідувачка майстер-класу: “На ньому рисую рибку, та ще й розмальовую, ще ложечкою опускаю у фарбу жовту та червону».
Анастасія Скрипченко, матір учениці: «Приємно, що є нагода, щоб з моєю дитиною поділилися люди - майстри у цій справі, які знають, як правильно і що робити».
Михайло розписує писанки з двох років - бабуся навчила. Тепер десятирічний хлопець відвідує усі майстер-класи. Вже й сам виступає у ролі вчителя, розповідає дітям, чим відрізняється писанка від крашанки.
Михайло Бухенський, відвідувач майстер-класу: «Писанка - тут описуються всі події давніх минулих часів, це як папір, на якому ми зараз пишемо, а крашанка – це витвір твоєї думки, те, що ти виражаєш кольорами».
Учать майстри і зарубіжних видів мистецтв. Та головна ідея майстер-класів - виховати покоління, яке любить національні традиції – каже організатор Анатолій Волошин.
Анатолій Волошин, голова обласного Фонду культури: «Наступна в нас іде українська лялька солом’яна. По вишиванню або рушнику українському ми будемо теж з дітками займатись. На все відгукнулись волонтери – професіонали, які будуть займатись всіма видами мистецтв, у тому числі грі на бандурі, етноінструментах».
Черкаські діти зможуть розкрити свої таланти - обіцяють організатори. Адже мистецькі майстер-класи триватимуть цілий рік. А батьки малюків мріють - можливо, їхні діти стануть відомими українськими митцями.
За матеріалами ictv.ua